Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szablya

    tag

    http://www.felsziget.ro/

    Ez majdnem ugyanaz, mint a Sziget, ugyanaz a cég szervezi, csak ez Vásárhelyen van, Románia és főleg Erdély egyik legnagyobb bulija.

    Idei fellépők: Ska-P * Babylon Circus * Sub Focus & MC I.D. * Mark Knight * Pannonia Allstars Ska Orchestra * Deák Bill Blues Band * Lajkó Félix és bandája * Duo Harry Tavitian & Cserey Csaba * Kumm * Vama * Philip Straub * Horace Dan D * Persona * Katapult * Adrian Eftimie * Dj Fülöp & Lobenwein * Therapy?Gorillaz Sound System * The Rasmus * Fedde Le Grand * Parov Stelar Band * Quimby * Nero * Charlie * Compact * Kiscsillag * Directia 5 * Pokolgép * Şuie Paparude * Dan Helciug şi Spitalul de urgenţă * The Model * Junkie & Hawky * Ultimul Rand * Blazzaj Omega * Europe * Phoenix * Tricky * Hernan Cattaneo * Noisia * Butterflies In My Stomach * Che Sudaka * Anima Sound System * Magna Cum Laude * Irie Maffia * Grimus * Sarmalele Reci * Gojira * Coyote * Hot X * Dj Döme * Livio & RobyKorn * Above & Beyond * Dub FX * Tankcsapda * Zdob şi Zdub * N.O.H.A. * Belga * Taxi * Subscribe * Nora Naughty * Beatrice * Tündérground * Puya * Mike Godoroja & Blue Spirit feat. Marius Mihalache* Magashegyi Underground * Partizan * Igor Do'urden * Dj Almund * Pöli

    Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

  • szablya

    tag

    válasz bejmuller #8 üzenetére

    160? 179-ért lehet előrendelni, szal szerintem ez jó :F

    Írj ha komolyan kell, és Gyergyóban találkozunk :D

    Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

  • szablya

    tag

    Aztakúúúú... mégsem nyertem. Azt hitték, hogy kint vagyok az EMI-ben és meg akartak viccelni. Viszont mehetek vissza Marosfőre 4 napra csudajól érezni magam, és csak a kaját kell állni, egyik srác házánál leszünk. Jó buli lesz! Szóval végül is ezért akartak találkozni velem, úgyhogy megyek majd megint... :D

    Ami az EDDA koncertet illeti: hatalmas volt! De fáj kicsit a fejem meg holnap majd a nyakam is. Holnap valószínű megyek ki egész napra, lesz sok jó előadás, Vona, meg este Dalriada. Jejejjeeeeee! :R

    Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

  • szablya

    tag

    Wááááááááááá, a Dalriada valami hatalmas volt!

    ...de hogy fog fájni holnap a nyakam :DDD
    Mindenesetre holnap valószínű megyek ismét Marosfőre és szerdáig állaccság van! :C

    Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

Új hozzászólás Aktív témák