Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szablya

    tag

    válasz Ptech #7 üzenetére

    Nem hirtelen elhatározás, már egy ideje érik bennem, hogy most vagy tükörsima fej, vagy hosszú haj. Közben rájöttem, hogy kopaszon sajnos elég hülyén néznék ki, és az a bizonyos testalkatom sincs meg, a hosszú haj viszont nagyon tetszik. Szóval szerintem nem egy futó hóbort, és szerintem, ha elkezdeném, később sem hagynám abba.

    Az a sok idő mennyire sok kb?

    Az is fontos, hogy legyen mit rázni ;]

    [ Szerkesztve ]

    Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

  • szablya

    tag

    válasz Ptech #21 üzenetére

    Már volt fülig érő. Enyhén 6-7 centi után göndörödik, azért is 'vágattam le'.

    Azért fasza volt: bementem fodrászhoz azzal, hogy igazítsa meg. Kérdezte, akarom-e még még növeszteni, mondtam, hogy igen. Nem tudom, hogy értette, nem értette, hogy értette-e, de egyszer csak azt vettem észre, hogy kétszer annyi haj hullt le, mint amennyi a fejemen maradt :(((
    Azóta nem voltam fodrásznál, megrövidített :O

    Művésznőm: Nekem tetszik, és ez a lényeg :P Azt meg nem hiszem, hogy ha valaki amúgy szeretne, akkor ne tudnám vele elfogadtatni. És szerintem olyan is van, akinek kifejezetten tetszik :U

    Természetesen jófajta kecske vagy körszakáll is kell mellé, azon már javába dolgozok, elég jól állok vele ;]

    [ Szerkesztve ]

    Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

  • tildy

    nagyúr

    válasz Ptech #7 üzenetére

    Dehogy fázik...
    gyerekkorom óta törülközőbe csavart hajjal alszom, ha megmosom. Nem fázott meg soha. Évente ha 2-szer látja hajszárító sokat mondok.....

    Jahm, most kb a hátam közepéig ér a hajam.
    Nagyon érzékeny fejbőröm és hajam van, kommersz samponoktól korpás volt és fénytelen, sokfélét próbáltam pedig. H&S, Pantene, T-gel, fructis egy sem vált be.
    Ami most bejött az ebből a kék:

    Egy év alatt kb 15-20 centit tud nőni a haj, minnél hosszabb én úgy vettem észre annál lassabban....

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák