Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vndlczndr

    tag

    válasz tom120514 #89 üzenetére

    Ember, petawattórákat füstöltek el a bányászok a semmire, ne relativizálj már ennyire! Az egész PoW alapú crypto egy gennyes kelés a környezet fenekén!

    "Nem tette tönkre a szórakozásodat, csak többet kell fizetni érte. Piacgazdaságnak hívják, így működik."
    Azért a "többet" gyakran többszörös felárat jelentett ám. Nem mindegy, hogy 400 forint a finom kávé a kedvenc helyeden, vagy 1400. Utóbbi áron én sem vennék, pedig szeretem nagyon.

    "Nem tudom a munkahelyeket illető számokat, gondolom te sem. A kripto is egy iparág kett, sok munkahely lett ebben is, a rengeteg karit sem csak robotok gyártották. Lehet hogy negatív, lehet hogy nem."
    Igen, a háború is jót tesz a foglalkoztatottságnak, de néhány elvetemült kivételével azért mégsem rajonganak érte az emberek. Amúgy tippre nem járt jelentős (értékteremtő) foglalkoztatottság növekedéssel, amúgy is chiphiány van, maxon megy a gyártás, bányászok ide vagy oda.

    "Általában úgy látom, aki nincs benne vagy fél, mint sokan, az ismeretlentől, vagy hisztis mert kimaradt, esetleg csak ok nélkül ezen puffog mert máshol nem tud."
    Ez személyeskedés.

    "A zöld érveket gyakran azok hozzák akik a WC-re is kocsival járnak, vagy a Tesco parkolóban járó motorral, klímázva várnak amíg az asszony vásárol :)) "
    Ez is.

    "Szerintem, mint általában a dolgok, ez sem fekete - fehér, aki ilyen egyszerűen látja a dolgokat az téved de irigylem nagyon :K"
    És ez is.

    (edit: formázás)

    [ Szerkesztve ]

    ex AtomNyúl

  • #54625216

    törölt tag

    válasz tom120514 #89 üzenetére

    "Általában úgy látom, aki nincs benne vagy fél, mint sokan, az ismeretlentől, vagy hisztis mert kimaradt, esetleg csak ok nélkül ezen puffog mert máshol nem tud. "

    Ez a szokásos ellenérv minden létező pilótajáték kritikájára.
    És bizony személyeskedés érvelési hiba, mert egy állítás igazságtartalmát az alapján próbálod megkérdőjelezni, hogy ki mondja és (szerinted) miért.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz tom120514 #89 üzenetére

    Kevesebb a haszna a parkolóban járó motornál, és valószínű akkora tétel, mintha pl Németország összes autóját üresben járni hagynánk napi 1 órát.

    #91: a kávé egészen pontosan annyira alap dolog egyeseknek, mint másoknak a játék. Én pl nem kávézok egyáltalán. Tehát ha valakik teljesen öncélú, senkinek sem hasznos, sőt, pl súlyosan környezetkárosító tevékenysége megfoszt téged a reggeli kávédtól, jöhetek ide fröcsögni, hogy luxuscikk b.zmeg, fizesd ki a 10x-esét+bumlizz érte 200km-t vagy élj meg nélküle?

    #97: a kávé egészségtelen, semmi köze az "emberi méltósághoz", csak szimplán sokan rászoktak és képtelenek koffein nélkül talpon maradni. Szar ügy.

    Egyébként miért is nem a bányászat luxus? Miért nincsenek szabályok? Ahhoz mit szólnál, ha a MOL holnap reggel megjelenne a házad előtt 2 bulldózerrel, és azt mondanák, csomagolj és kotródj, ide olajkutat építünk. Ja, kártérítés, egyebek? Az nincs, "ránk nem vonatkoznak szabályok."

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • joey04

    titán

    válasz tom120514 #89 üzenetére

    az enyémet nem is.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák