Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Ne csak ilyen stratégiát váltson.

    Inkább gondoskodjon megfelelő piacról. Nállunk, és még sok országban egyszerűen beszerezhetetlen.

    Most ne az itteni forumozókból induljunk ki, hanem nézzünk meg jópár boltot, és online áruházat. Szinte sehol sincs. És én se szívesen rendelek külföldről, külön kifizetve a szállítást, és 3 hetet várva egy alkatrészre, amikor a többi cucc már a polcon porosodik.

    Így nem lehet eladni valamit, hogy nincs is. Az abitnál is sírtak egyfolytában, mégsem lehetett egy normális amd-s deszkát kapni. Nállam ők voltak az első számú lapgyártók, sokáig vártam is, hátha kiadnak valami használhatót amd vonalon, de an9 fatálnál megált a dolog, és csak a "gagyit" ontották. Az eredményt pedig ismerjük.

    DFI hiába kezd gyártani mindenfélét, ha csak 3 (légbőlkapott szám) országban lehet beszerezni normálisan. Pedig kéne az asus mellé mégegy igazán jó tuning gyártó, mert nekem a giga és az msi nem számít annak.

    (#3) Gyuri27

    Átszámítva 25K-ért láttam 790FX+SB750 CF-es lapot. Ez nállunk lehet, hogy drágább lenne. Garit nem tudom mostanában, mert Ultra-D az utolsó dfi-m, az meg még mindíg jó. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák