Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz kenand #6 üzenetére

    Talán ezzel a véleménnyel tudok még a legjobban azonosulni. A sokat szidott előzmény trilógia nekem például tetszik. Jól ki volt dolgozva az egész, nem csak csihi-puhi volt. Biztosan sokaknak pont ez a baja vele. :)
    Ízlések és pofonok...
    A mostani film biztosan nem érdemli meg a jelenlegi 8.6-os értékelést.

    (#11) Mattyokar-nek rengeteg dologban igaza van. Érzelem nulla, nem lehetett átélni egyetlen jelenetet sem. Olyan volt az egész, mintha kb 3 részt csaptak volna össze egyetlen epizódba.

    (#15) asvald
    Edward norton? Hmmmm. Szerintem ő jelenleg 46 éves kb. Hogyan is játszott volna el hitelesen egy húszas éveinek végében járó srácot? :B

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • Skillet

    addikt

    válasz ceia #231 üzenetére

    de a pontozásokat nézve, csak tetszik a többségnek. :)
    ami számomra érthetetlen.
    olyan, mintha végigrohannánk az egészen. semminek sincsen se eleje, se közepe, se vége. a fekete formától én is kilettem. nulla. a dráma is nulla a filmben. han meghalt, de meg sem karcolt. miért? mert nem tudtak drámai hatást elérni, gyenge volt az egész. össze volt csapva.
    3po, r2d2 és bb8 nekem tetszett. ez van. mondjuk az a legnagyobb baj, hogy kb ennyi tetszett.
    az az idétlen kájló kard... neeee. maszkban van, csak mert a nagyfater is abban volt :F
    meg az a színész választás :) tényleg ennyire futotta?
    nekem bejön az 1-2-3. tetszettek, ott legalább ki van találva minden, le van vezetve, jók a karakterek, van sztori.
    ez a mostani baromi nagy csalódás. reméltem, ha megnézem, várni fogom a folytatást... na, ez elmaradt csúnyán.
    sokan a diznit fikázzák. csináltak ők már jó filmeket. de ez nem az lett. elkúrták, de nem azért mert ők a dizni, hanem mert pojácák.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • Skillet

    addikt

    válasz anulu #236 üzenetére

    miért? ugyan már... hiszen alig ismerték egymást. biztosan aznap futottak egymásba a hajón életükben először.
    szerintem egy taknyos zsebkendőben is több drámaiság van, mint ebben a jelenetben, vagy az egész filmben.
    de fogalmam sincsen, hogy ezt miként sikerült így összehozni.
    nagy kár érte :(
    pedig ebből valami nagyon jó is lehetett volna.
    de ha a a pontozások jók, ezek tényleg azt hiszik majd, hogy király, amit csináltak és akkor aztán, csak így tovább?
    szerintem olyan 5-6 pontra igazán beállhatna. de sajnos nem fog.
    legalább a port.hu-n "keveset" kapott. nincs ott sw rész 8 pont alatt. ez most 7.1-en áll.
    imdb meg 8.5? jó vicc. :))

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • Skillet

    addikt

    válasz Jakuu #344 üzenetére

    én is egyet kell értsek az írással. sajnos.
    meg lehet próbálni megmagyarázni, hogy mitől jó ez a film, de azért még nem lesz jó.
    sajnos toronymagasan az eddigi legrosszabb star wars. és még nincsen vége. 2 év múlva folytköv? :)
    2017 május 26?!

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák