Hi​r​d​e​tés

2017. november 23., csütörtök

(#1) Dominó85

Dominó85
(PH! kedvence)

Már be is gyűjtöttem juhuhu!!!!

Lenovo ZUK Z2 - Tibcsi V0.7 6.0.1 * Péter - 06302461862 * Citrancs Blog - http://lenovo-k3note.blogspot.hu/

(#2) Tomy Yayo

Tomy Yayo
(senior tag)

Tegyük hozzá (ha valakinek nem lenne meg az alapjáték), hogy az ultimate edition pedig rommá van akciózva (PS Store-ban legalábbis €4.99).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3) svensson válasza Tomy Yayo (#2) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Originen is annyi, ez is mehetett volna nyugodtan a hirbe. :)

Now, let me tell you something, Mr. Man!

(#4) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Nem vágom. Van a sima, amihez ha hozzáadjuk a Season Pass-t, még nem lesz Ultimate? Csak mert az Origin is az Ultimate-hez ajánlja a SP-t. (Nem néztem jobban meg, majd otthon.)
EA Access-el amúgy csak 4,49€ az Ultimate.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) oriic válasza Dilikutya (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

SP alapjáték nélküli is beszerezhető Originen is. Ha neked csak a sima alap kiadás van meg, akkor az SP-vel a DLC csomagokat kapod meg.

To all: Kibővítettem a hírt, thx. :R

Live-Die-Respawn

(#6) Persie12

Persie12
(lelkes újonc)

Szóval ha az alapjáték megvan,akkor az enyém az összes dlc ezzel a season passal 😀

(#7) electrodoki válasza Persie12 (#6) üzenetére

electrodoki
(fanatikus tag)

Igen, nálam is ez van. De semmi extra kb... Reméljük majd a második rész.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#8) funk648

funk648
(fanatikus tag)

Az alapjáték nélkül nem is lehet hozzáadni az Origin fiókhoz, ugye?

(#9) Lavar válasza funk648 (#8) üzenetére

Lavar
(tag)

Próbáld meg, mikor a BF4 DLC-k voltak ingyen, hozzá tudtam adni a fiókhoz úgy, hogy nincs meg az alapjáték.

[ Szerkesztve ]

(#10) Persie12 válasza electrodoki (#7) üzenetére

Persie12
(lelkes újonc)

Mármint hogy érted hogy semmi extra? Nagyon rég nem játszottam a játékkal, összesen is csak 12 órát. Szerencsére az asszonytól kaptam, amikor meg kérdezte hogy tolom e azt mondtam hogy igen. Szóval ha az én pénzem lett volna benne nagyon megbántam volna, nyilván így is zavaró, de azért na.😈Nemrég töröltem a gépről.Annyira nem fogott meg pedig véresszájú Star Wars vérpistike vagyok. Semmit nem ad hozzá a játékélményhez? Legalább egy picit többen játszanak?

[ Szerkesztve ]

(#11) pomorski

pomorski
(őstag)

Köszi!

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#12) Nemo1

Nemo1
(újonc)

Előre bocsátom nem az irigység beszél belőlem...a hírnek örülök, legalább több játékos lesz, és nem tart olyan sokáig amíg egy csatához összeszedi az embereket...

De nincs még egy éve, hogy megvettem a játék "drágábbik" változatát a "Star Wars: Battlefront Ultimate" verziót.

Vehettem volna csak a simát is, csak az alap játékot...
De nem azt vettem, pedig akkor még meg sem jelent az összes DLC hozzá...
Nekem a drágább változat (a teljes...) kellet. :W

Most meg ingyenes???
Az amiért én annak idején keményen fizettem? (Mondom, még egy éves sincs!)

Legalább valami kárpótlást, bónuszt (vagy bármit!) fel ajánlhatott volna az EA...
De hogy semmit se... :(((
Nem, nem azon pár ezer forinton kesergek, hanem a hozzá álláson...

"Igen, így kell megtartani egy fizető ügyfelet..." (irónia)

(#13) CJ4567 válasza Nemo1 (#12) üzenetére

CJ4567
(PH! kedvence)

Kevés a játékos, jön a BF2, várható volt kicsit. Mirage: Arcane Warfare is egy 30 eurós játék volt, aztán ingyenes lett egy napra, és levitték az árát 10 euróra. A fizető ügyfelek még örültek is, legalább lesz játékos.

(#14) Szaby59 válasza Nemo1 (#12) üzenetére

Szaby59
(PH! kedvence)

Milyen kárpótlás kéne ? Te már 1 éve játszhatsz ezekkel, aki meg nem akart fizetni az most (1-1.5 évvel később) megkapja mikor már itt a következő rész is... Megkaptad amit vettél ? Meg, ezzel meg még te is jól jársz mert jön pár új játékos a DLC térképekre is. Szvsz. már tavasszal megkellett volna lépni ezt és fokozatosan ingyenessé tenni mindenkinek, főleg PC-n. Mondom ezt úgy, hogy még a megjelenéskor vettem teljes áron a SP-t.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#15) Thusor válasza Nemo1 (#12) üzenetére

Thusor
(őstag)

De mit vártál? Ez minden játéknál így megy. Idővel mindegyik olcsóbb lesz és egy idő után akár ingyenessé is válhat. Van ez így. Te azért fizettél hogy játszhass ahogy kijött a játék. Ha a mai napra vártál volna végig akkor most ezidáig nem játszottál volna vele. Ennyi. Ezen nincs mit rágódni.

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#16) funk648 válasza Lavar (#9) üzenetére

funk648
(fanatikus tag)

Kipróbáltam, sajnos nem engedi: :( "You need STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition to play STAR WARS™ Battlefront™ Season Pass"

(#17) svensson válasza funk648 (#16) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Attól, hogy ezt írja, még engedheti megvenni. ;)

(#18) Redneck válasza funk648 (#16) üzenetére

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem hozzáadta pedig nincs meg a játék. :N Az összes DLC-nél zöld pipát látok, "Unlocked" felirattal. Anno a Battlefield 4 DLC-it is így szereztem, a játékot csak utána vettem meg.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#19) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(fanatikus tag)

már ideje volt ingyenessé tenni, legalább is PC-n...remélem most már nem kell majd félórákat várni a játékosokra a DLC-kben :)

mondom ezt úgy, hogy én megvettem az ultimatet PC-re és PS4re is már több mint 1 éve.

[ Szerkesztve ]

Origin/PSN: hellaflush0818

(#20) Dilikutya válasza funk648 (#16) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Itt azt írja, hogy akkor játszhatsz vele, ha megvan az alapjáték. De hozzáadni lehet a fiókhoz. Na, ezért nem árt a minimális angol tudás!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Dilikutya válasza oriic (#5) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Ezt vágom. De akkor mi az Ultimate? Abban nincsenek benne a DLC-k?

(#22) svensson válasza Dilikutya (#21) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Ultimate = alapjatek + season pass.

(#23) funk648 válasza Redneck (#18) üzenetére

funk648
(fanatikus tag)

Nekem is sikerült, csak néhány óra múlva kaptam e-mailt, hogy sikeres volt a "vásárlás". :)

(#24) PiTM0N válasza Nemo1 (#12) üzenetére

PiTM0N
(kvázi-tag)

Miért, ha kapsz egy sapkát Team Fortress 2 módra, akkor jobb lenne? (Nekem nem volt jobb)

(#25) Nemo1 válasza PiTM0N (#24) üzenetére

Nemo1
(újonc)

Megértem...
De ha az egyedi, ergo aki később vásárolja meg, vagy ingyen jut a játékhoz, nem juthat ilyen "felszereléshez"...
Mégis csak lenne valami "megkülönböztetés"...(nem mintha nekem is ez számítana...)
De itt még ennyi se...csak egy nagy nulla... :((

(#26) svensson válasza Nemo1 (#25) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Rohadjak meg, nem értem a problémádat. Megkaptad, amiért fizettél? Meg. Egy évvel több időd volt vele játszanod? Igen. Ért bármi kár az ingyenessé tétellel. Nem.

Örülj inkább neki, hogy megnő a játékosszám, meg hogy egyáltalán kapunk még ingyen játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#27) electrodoki válasza svensson (#26) üzenetére

electrodoki
(fanatikus tag)

Ennyi!

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.