Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Becks92

    csendes tag

    Hello Mindenki!

    Egy pár napja már szórakozok a következővel:

    Van egy Lenovo ideapad 100-15IB laptopom. Ezt szeretném SSdvel bővíteni amely rendben is zajlott beraktam az ssd-t a hddt kivettem felraktam az SSD-re az oprendszert és minden tökéletes. Vettem beépítő keretet a géphez már 3 db-ot is. (akyga, caddy, raidsonic icy box ic640es) és észreveszi a bios a hdd-t de a windowsban a lemezkezelésben látszik, hogy van egy ismeretlen lemez1-es, mely nincs inicializálva, de azt sehogy sem tudom inicializálni. Bármelyik opcióra rámegyek MBR vagy a másik (ha jól emlékszem GPT) egyszer vagy azt írja hogy nem lehet a másikra meg azt, hogy nincs elég terület, persze ez egy 1Tb-os merevlemez. a windows 10 telepítő biosból indítva észreveszi, de ha IDE módban van a bios beállítva 2Tb-nak látja, ha meg ACHI-ba akkor meg 0-nak. Már kifogytam az otletekből... Valami ötlet? (annyi esetleg bár biztos nem lehet gond, hogy nincs teljesen összerakva a laptop vagyis csak ott nincs ahol betudom tolni a kerettel a HDD-t, hogy ne kelljen mindig szétszednem bár gondolom, ha ez probléma lenne el sem indulna maga a gép sem.)

    Előre is köszönöm a segítséget!:)

    Üdv.:

    Becks

    [ Szerkesztve ]

    Pénz: papírfecni, hajkurásszuk egész életünkben,de sosem elég mindig több kell,de közben nem vesszük észre, hogy elfelejtettünk élni!

Új hozzászólás Aktív témák