Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz b. #20 üzenetére

    Azért a címet ne hagy ki ha már idézgetsz:
    "This is GeForce Hot Fix driver version 398.86 that addresses the following:"
    Ebben nincs se jövő idő se feltételes mód, ez a driver maga a fix, ezt magyarázom hogy ez a baj, hogy szerintük ennyivel meg van oldva a probléma és a 27 oldalas forum topicból csak ennyit fogtak fel, hogy a G-Sync nem aktviálódik... de azt már nem hogy aktiválás után rosszul működik.

    Nem én nem látom hogy mit dolgoznak meg mit próbálnak, pontosan látom hogy ez a semmi a munkájuk gyümölcse.

    A FreeSync is szar, igen, de egyrészt "ingyenes", másrészt nincs kötött, ellenőrzött hardver a monitor oldalán. Mivel soha nem fizettem kifejezetten azért az egy feature-ért, ezért nem várhatom el joggal hogy 100%-ig működjön, és mivel a FreeSync monitor oldali verzérlője nem egy fix hardver, így nem is működik valami jól az esetek többségében... ill. van olyan videokártya és monitor kombináció aminél pont igen, de azt nem fogom önköltségen keresgetni.

    Pont ezért jó a G-Sync, mert egy cég kezében van minden ami kell hozzá és mert nekik külön fizetsz érte. Nincs kire mutogatni és nincs "ajándék lónak ne nézd a fogát" sem. Teljes mértékben az ő felelősségük az egész cucc működése. Rám meg egyszerűen csak átragadt az amerikaiak piaci magatartása... végül is az nVidia is amerikai (volt egyszer?) szóval ez nem kéne hogy újdonságként érje őket...
    Náluk ez úgy működik hogy onnantól kezdve hogy akár egyetlen dollárt is adtál valamilyen termékért, fogyasztói jogok garmadája véd téged és a termék köteles mindennek megfelelni ami a dobozán fel volt tüntetve. Ha ezt nem teszi a forgalmazója köteles ezeket a hiányosságokat haladéktalanul orvosolni, ha pedig azt sem teszik meg akkor kötelesek megtéríteni a károdat.

    Tetszik vagy sem, ez van, ez nem az önérzetről szól, normális helyeken így működik a világ. A FreeSync-ért egy forintot nem fizettem, ezért is szabadultam meg tőle amint kiderült hogy hibás. A G-Sync-el viszont egészen más a helyzet...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Lacccca87

    őstag

    válasz b. #20 üzenetére

    Azert azt tegyuk hozza hogy Amd nel nem kell a usereknek jelezni ha gond van, megteszik azt az NV fanboyok :D

Új hozzászólás Aktív témák