Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry3

    őstag

    válasz #97246720 #25841 üzenetére

    Én úgy gondolom, hogy ha van garanciád, akkor teljesen mindegy, hogy mennyibe kerül a javítása. Az más dolog, ha valaki garancia nélkül vagy hibásan veszi és sokba kerül a javítás. Igaz, a Sony tehet róla, hogy így tervezte meg a telefont, de nem tervezheti csak azért egyszerűre és olcsó anyagokat felhasználva, hogy aztán mindenki magának barkácsolhassa otthon az innen-onnan rendelt alkatrészekkel.

  • mrlujoak

    veterán

    válasz #97246720 #25841 üzenetére

    Na most aztán már kihozol a sodromból...

    "ja hát protekcióval könnyű dicsekedni( A szervizben elvégzett nyomáspróba pedig nekem free volt, a szervizt pedig nem írom le, mert nem publikus. ) ;] de szerintem ha fizetned kellett volna érte nem küldted volna el nyomáspróbáztatni! "

    Ki a búbánatos franc dicsekedett?!
    Mert én biztosan nem!

    Egy ismerősnek csináltam, és neki nem a kádamban fogom ellenőrizni. A nyomástesztre elvitel pedig nem dicsekvés, hanem tény volt. TE hiszed azt, hogy ezzel dicsekedtem. Egyszerűen beteszteltem a vett alapanyagot, és veled ellentétben én nem rémhíreket terjesztek a fórumban, állítólagos infókra hivatkozva, hanem fogtam, és elvittem tesztelni, és ELLENŐRIZTEM!

    Xperia V-m nem vittem tesztre, mert otthon a kádamban úsztattam meg. Ott a) nem ragasztót teszteltem, b) a sajátom volt.

    Sajnálom, hogy merészeltem a pletykádat cáfolni, ami aztán szerinted dicsekvés.

    Tudod mit?!

    Nem írtam semmit. Valóban szarok a neten árult tömítések. Mindegyik.
    Egyik sem alkalmas a szerelésre. Én ezt hallottam. (szarkazmus off)

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák