Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09819904

    törölt tag

    válasz Deck #21675 üzenetére

    Te elolvastad amire reagáltál? :U Kétlem!
    A 4.3-ról nem is állítottam sehol, hogy gondjai vannak! Csupán annyit említettem, hogy ezt az "üzemidő jobb lesz" dolgot a gyártók folyton ígérgetik, de nagyon nem születik eredmény.

    A 4.4-ről egy saját véleményt írtam. Mire alapozom? Arra, hogy kijött a Z1, Z1 Compact, és már a Z2 is. Ezekre sokkal nagyobb hangsúly kerül. Illetve amiket még most kifog dobni új készülékeket a Sony, arra is!
    Nagyon érdemi javítást nem fog kapni a sima Z-n lévő KitKat, ezt már most borítékolnám!

    Ha effektíve foglalkozna a Sony a problémákkal akkor nem a verziószám végét tologatná, hanem a látszatjavítás helyett megreszelné a 4.4.3-az és azt adná ki inkább. Abban lenne egy átfogó hibajavítás ami nem csak ilyen foltozgatás lenne, mint a mostani. Ráadásul a jó pár hibát is orvosol(hat)nák vele!

    De nézzük másképp! Mikori a Z? 2013. januárban dobták piacra. Elérhető lett februártól hivatalosan is!
    Azóta eltelt 12 hónap. 2014. júniusát tapossuk! Ez összesen ~16-17 hónap. 18. hónaptól pedig igencsak megszűnik a frissítés. Maximum pofavizit jellegű javítás fog kijönni!

    Persze nem kizárt, hogy az utolsó ~1-2 hónapban mégis kikerül egy 4.4.3 / 4.4.4-es frissítés, de elnézve a dolgokat én ezt igencsak kétlem!

    "De nem hiszem, hogy túl sok mindent megoldana egy olyan kis update." - A következők sem fognak nagyon sok dolgot megoldani! Ez van! Kompromisszumot kell kötni azzal, hogy a készülék szép lassan eléri a "support end" időszakot.

Új hozzászólás Aktív témák