Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buxy09

    csendes tag

    Én mindig befürdök ezekkel a sonykkal, annak idelyén az x10-nek volt sdkártya slot problémája ami még a vételi nap estélyén jelentkezett, másnap kaptam egy másik készüléket nagy nehezen a kedves t-mobiletól, aztán az XS-nek besárgult a kijelzője azt egy hónapig tartott "megjavítani" ami alatt azt kell érteni, hogy kaptam egy új készüléket, egy hónapja a Z-nek a jackdugófedele jött ki állandóan magától egy hétre rá jött az új telefon másnap észrevettem a fekete alsó sávba a vissza nyíl mellett egy pixelhibát, elkönyveltem, hogy ismét szervíz, később megnyitottam egy többnyire fekete képet és előjöttek a társai is a lényeg, hogy kb 8-9 pixelhibát számoltam össze, de még régen a k750i-nek is behalt a kamera fedlapja garancia időn belül... Egyedül a v630i nem halt be ami nem is volt úgymond "csúcskategória". Hibák minden gyártónál vannak, na de ennyi? De ezek után se tudom azt mondani, hogy nem veszek több sony-t :D pedig adott rá okot rendesen de valahogy ezek a HTC-k meg samsungok nem jönnek be.

Új hozzászólás Aktív témák