Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thamasz

    senior tag

    válasz Dananto #462 üzenetére

    Z1C-ről váltottam a Z5-re, már az is tökéletesen működött nálam, csak nagyobb kijelzőre és jobb kamerára vágytam. (kicsit sajnálom is a Z1c-t hogy ereje teljében nyugdíjaztam, még várja a méltó sorsát) Megkaptam mindkettőt a Z5-től. Sőt, nagyon tetszik hogy tokkal is vékonyabb mint a z1c csupaszon, a bekapcsoló gomb az ujjlenyomat olvasóval telitalálat. Az aksi is jól bírja, bár néha itt is beragad a play szolgáltatások, de ez márkafüggetlen probléma szerintem. Amivel most még nem tudok betelni :R az a zene minősége, tényleg sokkal jobb mint az előzőnél, pedig még csak streamelt zenét próbáltam. Fülessel hallgatom, és egyelőre halasztom a tervezett külső DAC beszerzését, nem tudom mit tudna még javítani.
    Egy negatívumot azért megemlítenék: szerintem sérülékenyebb mint a Z1C-volt, két napig használtam csupaszon,míg a tok megérkezett, vigyáztam mint a hímestojásra, mégis a zsebemben szerzett apróbb sérüléseket a képernyő szélén kiemelkedő fél mm-es műanyag keret. Gondolom azért tervezték oda, hogy ne karcolódjon a kijelző az asztallapon, de olyan vékony, hogy nálam több benyomódás lett rajta, a mai napig se tudom mitől. Illetve egy pöttyön az oldalkeret festése is sérült. Mi lenne ha nem is vigyáztam volna rá. Mostantól tokban lakik.
    Holnap érkezik Spigen Ultra hibrid tok, üvegfólia, memóriakártya és egy autós tartó, majd beszámolok róluk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák