Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    Na, megtapperoltam a Media Markt-ba a Sony Z1 Compact-ot (184e-re van kiírva)... Nem is annyira vészes a kijelző gombolása (eddig elég nagy HW gomb párti voltam). Nagyon szép és masszív a kialakítása, tetszik, de nem cserélném le rá a jelenlegi telómat. Fizikailag (nem az onscreen gombok miatt) kisebb a kijelző méret, a ház kb ugyan akkora.

    A kijelző körüli keret kb másfélszer vastagabb a Sony-n, plussz ugye lent még HW gombok sincsenek. Fogása azonban elég kényelmes...

    A Kamerába túl sok opciót nem találtam, a videónál HDR igen, de lassú/gyors opció nem volt. Próbáltam sample videót felnyomni a Youtube-ra, de hiába indítottam Chanelt a Youtube-on, mindig azzal ugrott fel a Galéria hogy indítsak amikor meg arra kattantam akkor meg írta, hogy már van :U na mind1

    A sebesség nem rázott meg, persze gyors mint a villám, csak az S4Pro-hoz viszonyítva..., az IP viszont jó dolog és ismétlem a ház kialakítása nagyon minőségi, a gombok meg minden elég jók, talán a kamera gombja tűnt egy kicsit kényelmetlennek...

    Ha egy kicsit még húztak volna a kijelzőn, az IP és a kamera miatt elgondolkoztam volna rajta.
    Remélem azért sikeres lesz ez a modell. hogy a gyártók azért normális méretű telókkal is jöjjenek...

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák