Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nji

    aktív tag

    válasz Williamgrant #817 üzenetére

    Az xda fórumokon sincs ilyen jellegű leírás, hogy mi frissült? (Szoktam olvasgatni a fórumokat, de elég szerteágazó.)

    Független telefont vettem anno, feltöltőkártyám van, csak mobilnetet veszek, azt sem mindig, mert van wifi. Vodafone a szolgáltató, de úgy tudom, hogy náluk is van VoLTE, ezért kerestem, hogy holt tudom bekapcsolni, de nincs ilyen lehetőség vagy nem találom.

    A Samsung esetén nekem nem tetszik a One UI, tiszta androidot szeretnék, ezért néztem a Pixel 4-et, de az hardver szempontból sokkal gyengébb, mint a Samgung Galaxy S20. (Nem vízálló, nincs micro SD.)

    A gesztusvezérlésnél erre gondoltam, hogy a három mostani gombot le lehet-e már cserélni?
    [link]

    Az álatalad küldött link alapján a különbség 6,3 milliméter, ami több mint fél centi (kalibrálva jobban látszik). Nekem az sok, mert én motorozás közben a farmer/motorosnadrág első zsebébe rakom a telefont, hogy út közben onnan elő tudjam venni anélkül, hogy le kellene szállni a motorról. Gucci kistáskából / hátizsákból motorozás közben nehéz lenne előkotorni. (Egyébkét nincs márkás táskám, se márkás cuccaim, mert leszarom a külsőségeket.)
    Ha az első zsebben van, akkor a magasság sokat számít, így is "ki kell fordítani" oldalra, különben nem tudom behajtani a lábam az utazó szögbe :) . Az összehajtható telefon majd jó lesz, de még sajnos drágák. Esetleg valami jó kormányra szerelhető tartót kellene venni és akkor lehetne nagyobb telefon, de máskor is az első farmerzsebbe teszem, mert félek, hogy hátul kiesik.

    Az iOS-t próbálom megszokni, de semmi "nem esik kézre". Sajnos a MIUI-tól is kicsit félek, mert még a Xiaomi mi9 SE-re is gondoltam. Szerintetek az mennyire lenne jó megoldás?

    Keresek én is még ugyanilyet, esetleg Samsung Galaxy S20, Pixel 4 vagy MI 9 SE típusokon gondolkodom. A három közül Ti mire cserélnétek?
    Samsung S10e-t is néztem (korábban Telekom akcióban volt jó áron), de a One UI és a gyenge akku miatt nem vettem.

    Attól félek, hogy a RAM előbb utóbb kevés lesz az XZ2 compactban, mert nekem is egyre lassabban működik a telefon, újratelepíteni meg nem akarom, mert akkor mindent újra be kell állítani. Lehet, hogy a RAM mennyiség alapján döntök majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák