Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossyy

    tag

    Azzal a szándékkal mentem egy üzletbe a napokban, hogy veszek egy XM2-est. Annak az ára már tényleg jócskán lecsökkent. Szerencsére volt lehetőségem kipróbálni és utána visszatettem. A zajcsillapítása zseniális, valamint iszonyú kényelmes de a hangminősége nem haladja meg a JBL BT50-esemét (sajnos annak tönkrementek a szivacsait burkoló műbőr pántok). A JBL az XM2 nek a felébe sem kerül és a vételár másik fele a zajcsillapításra menne, mert sem hangminőségben, sem hangerőben nem ad többet. Alacsonyabb hangerőn tökéletes, de feljebb véve a volumét már szétesik és csúnyán brummog, zörög a basszus. (Tudom, a hangzás már vallási kérdés, nekem ez a véleményem). Van egy vezetékes Beats Stodio-m is (szintén aktív zajszűréssel), meg merem kockáztatni, hogy az szebben szól, mint az XM2-es-persze tudom, vezetékkel könnyű.. A MicroUSB port sem tetszett. Ha az XM3 asnál javult a hangminőség, akkor megvárom, míg ennek is beesik az ára 70-80 körülre és akkor jöhet.
    Köszi a tesztet, de mindenkinek javaslom, hogy ha teheti mindenképpen próbálja ki, hogy neki személy szerint mennyire jön be a hang.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák