Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roija

    csendes tag

    Üdv Ray-esek! :) Pár hónapja használom már énis a telót, nagy megelégedéssel!

    Aki nem fél bokáig merészkedni a mélyebb vízbe annak ajánlom ezt a linket:
    (TUT) AIO How to Optimize Ray - The Essentials (+OC)
    Itt a 1., 6., 9. pontokat tudom ajánlani, a tapasztalat a következő:
    1. root: Easy Rooting Toolkit [v4.0] no problem
    6. Gyári kacatok kiporolása: no problem
    9. csak pár tweak-et raktam be, eddig no problem, bár változást se tapasztaltam :) ki mit próbált már?
    Tudom ajánalni még a 4.es pontot a Quick Panel-t aki 2.3.4 vagy felette van. Mivel én nem frissitettem 2.3.3-ról igy ezen nem működik.
    Ezzel kapcs kérdés: ekkora durranás +két update? sztem nem... vagy mik a tapasztalatok?
    Szerintem ICS-ig tök mindegy milyen a gyári 2.3.X rom. Javítsatok ki ha nem...

    Amugy nagyon prémium a telo, eddig semmi probléma nem volt vele, az akksi hozza amit hoznia kell, a képernyő dpi-je lenyűgöző... stb, és mindezt telefon méretben.

    Talán egyetlen anomália szokott fellépni, ami pedig az, hogy a kamera néha kattog, vagy kattan, mikor fokuszt keres-talál és kilépek a kamera-szoftverből. Ezt monjuk a neoreaderrel általában adja. Megfigyeltem, azért csinálja (szerintem) mert visszahuzza a fokuszért felelős mozgó részt a házba és akkor kattan egyet. Nem zavaró, de remélem hosszabb távon nem lesz gond vele. Ha Ti tapasztaltatok ilyesmit akkor írhatnátok vele kapcs. (ha nem akkor is) ;]

Új hozzászólás Aktív témák