Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz cefre00 #355 üzenetére

    Alapjában a hagyományos zárt op.-rendszerű mobilok hardverje nem igazán alkalmas nagyobb adatok kezelésére (memória gondok). Ebből kifolyólag nehéz olyan java alkalmazást írni, ami több MB-es pdf, dok. stb. fájlt tud használhatóan megjeleníteni, mellesleg ezen készülékek kijelző felbontása és mérete is nagyon kevés a tisztességes megjelenítéshez.

    Hosszú könyvek olvasása nekem nagyon fárasztó a mobilon, szükség megoldásnak nem rossz, de inkább rövidebb jegyzeteket tudok elképzelni, tanulás céljából.
    Erre a legegyszerűbb txt forma a legalkalmasabb, nem kell semmi féle plusz alkalmazás hozzá, a készülék böngészője tökéletesen alkalmas erre. Lehet nagyítani-kicsinyíteni a betűméretet, van keresési opció ill. másolási lehetőség.
    Utazás közbeni hasznos idő eltöltéséhez tökéletes. Ajánlom mindenkinek.

    "A telefonon tudása összefüggene a gazdája IQ-jával...nem hiszem."
    Te nem hiszed, én meg tudom, de sebaj, majd egyszer megérted, hogy mire gondoltam.

    Ha tudod, hogy mi a paradoxon, akkor az is értheted, hogy ez a logikai ellentét további gondolkodásra serkenti az agysejtjeidet, ez meg is történt, csak a fény nem gyúlt fel benne.
    Sokan kritizáltak már érte, de ez erősít meg, hogy elérte a célját ez a butácska kis üzenet.
    Egyébként mutass olyan okostelefont, ami magától szerkeszt egy dok. fájlt vagy automatikusan videót szerkeszt stb. Nagyon fontos az EMBER is a készülék mellett, egy szerényebb tudású telóval is, mint pl. a Cedar remek dolgokat lehet véghez vinni, de ehhez a gazdája IQ-ja is szükséges.
    Más szóval, a készülék egy rakás élettelen anyag, te lehelsz belé életet.

    Amit te hiszel, azt én tudom, amit te tudsz, azt én csak hiszem. :Y :F
    Cső!

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák