Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    félisten

    válasz #98221312 #140 üzenetére

    Pont ez a szempont amivel legkevésbé érdemes érvelni, mivel személyes igényszintet, anyagi szempontokat, avagy a nagy tömeg szokásait teljesen értelmetlen szakmai kérdésekkel összemosni...

    Miután a bevételek elsöprő többségét a tömegek adják (az a csúnya matek), így érdekes, hogy ez nem elég "szakmai" neked.

    A Spotify úgy lett a legnagyobb zenei stream szolgáltató, hogy nem volt nyíltan elérhető tömörítettlen stream szolgáltatása. Nézd meg hol van a Tidal ehhez képest, pedig ők az elejétől kezdve azzal reklámozták magukat, hogy jobb minőséget nyújtanak....

    A többihez annyi, hogy lehet félre értettük egymást, de én filmekről beszéltem nem zenéről.

    Félreértés aligha volt, marhaságot írtál le.

    A #102-re válaszoltál először, ott pedig végig hanghordozókról volt szó. Azt is leírtam, hogy zenekiadónál dolgozom. A #134-ben pedig konkrétan te is leírod, hogy: "a hang egy sz@rrá tömörített vacak, amivel vétek szennyezni egy komolyabb hangtechnikai rendszert...." Vagyis te végig zenéről írtál, csak éppen zöldséget...

    Milyen rendszeren filmezel/zenélsz???

    Már leírtam, hogy hol dolgozom. Most komolyan, milyen választ vártál erre a kérdésre? :F

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák