Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Dr. Akula #7 üzenetére

    +1 Ettől félek én is, hogy ha nem is az összesnek de mondjuk egy EA nagyságú cégnek átfutott már az agyán hogy kialakítson egy ilyen felsős rendszert.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Recke #55 üzenetére

    Egy pillanatig se az Nvidiáért aggódtam, simán nem szeretném ha a jövőben a játékok nem saját hardveremen futnának amiért egy összegben fizettem hanem havidíjas szolgáltatásként kéne előfizetnem, ráaádsul egy teljesen szétfregmentált piacon.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz janeszgol #57 üzenetére

    A szubjektív része hogy én szeretem birtkololni a dolgaimat, mindig az egyszer vedd meg és az tiéd híve voltam, őszinte leszek F2P játék üzletmodellt se szeretem még ha adott esetben tényleg korrekt (pl.: Path of Exile). De ez az én hülyeségem. Netemmel nincs probléma, én egyébként Magyarországon lassan nem is tudok olyan helyet elképzelni, ami rendesen lakott lenne és ne lehetne legrosszabb esetben 10 ezer Ft körüli korlátlan mobilnettel megoldani. Oké a 4G latencyje talán nem a legjobb, de az 5-20MBit-es horrorkörzeteknéknél biztos jobb megoldás mint az ottani szutyok kartelles vezetékes internet. 5G-vel meg aztán tényleg ki lesznek váltva.

    Az objektív problémám amit te is írtál, hogy ha minden kiadó lesz, márpedig úgy tűnik ez a cél mert semennyi pénz nem elég, és a 12-30%-os disztribúciós díjat szeretnék még megtartani (ez mondjuk valahol oké), akkor tényleg az rajzolódik ki, hogy a video streaming szolgáltatás szintű katasztrófára van kilátás. Kiknek lenne biztosan? Activision-Blizzard, EA, Ubisoft, Rockstar. Aztán idővel kiderülne hogy egy Square Enix, Bethesda, Take Two, THQ Nordic méretű kiadóknak is megérné-e. És akkor választhatsz, melyik hónapban melyik egy vagy 2 szolgáltatásra szeretnél előfizetni.

    A másik megoldás hogy nem lesz fregmentált, csak lesz 1-2 nagy, akik viszont lepacsiznak és miután sikeresen ki lett írva a kliens oldali erős hardver (vagyis hogy te egy összegben megveszed a konzolt vagy PC-t), hogy szép lassan árat emeljenek, és ami most 10 dollár az 1 év múlva 13, aztán 17, 20... És az egyszeri vásráló még mindig úgy érzi hogy fuhh milyen jó hogy nem kell egybe kifizetnem 400-500 eurót. Igen csak az 500 eurót konzolok esetében 7 évente fizette ki.

    Én személy szerint nem vagyok mindenhol ellensége az on-demandnek, Spotify-t 4-5 éve használom premium előfizuval, Netflixre is elsőként fizettem elő az országban (az most azért van lemondva mert nicns időm sorozatozni, de amint lesz előfizetek). De a játékoknál én nagyon visszásnak látom a jövőjét ennek, vagy fregmentált lesz vagy az árak szabadulnak el mert nem lesz alternatíva.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz janeszgol #59 üzenetére

    ,,De egy Netflix + HBO GO kombóval lefedhető az élvezet."

    Hát 70%-ban lehet. De én azért csak megnézek egy Mandaloriant ami a Disney+-nál van, egy Man in the High Castle-t Amazon Prime-tól és úgy hallottam hogy az Apple TV Plus-os Morning show is nagyon jó. Itt vagy megy a szerencsétlenkedés hogy 1-1-1 hónapokra elfőizetsz csak ne felejtsd el lemondani, vagy torrent. És akkor még ott vannak a Hulu-s sorozatok is.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák