Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz atis78 #56 üzenetére

    Ki hogy kezd el gondolkodni. te e gy zsír új autót nézel 20 ezerbe én meg egy éves új szalón autót amiben ültek kb 2 en és mindenhol rajta a folia 5-10 ezer euroval olcsóbban. A wltp adatokba kapaszkodni akkora hülyeség mint egy ház mindenki a papírnak hisz. ha megmondanám mennyit fogyaszt a családi kombim ecosabb vezetéssel el sem hinnéd közelébe nincs semelyik szám az interneten és ezt is csak akkor tudod meg mikor teletankal indulsz és a végén tele is tankolod.Kár vitázni már más is leírta röviden tömören,hogy anulu#44 a többlet felár 5-10 évig sem jön vissza amibe az elektromos kerül és rengeteg kompromiszummal jár nem lehet vele normálisan még nyaralni sem menni sem távoli családlátogatásba. Persze a balcsira le lehet ugrani a közelben vagy el lehet menni külföldre ugy hogy minden sarkon enni vagy kávézni kell hogy töltődjen az akku erősen nevetséges kategoria akinek van rá pénze vegye és használja.

    #58Kinder

    +5 fok.... 2x 20 percet töltötted ennyi szakaszon te dolgod nem kávézok nincs betegségem sem hogy állandóan pisilni járjak... na egy diselt meg kb meg sem kell tankolni 1400-1600km keresztül :DDD most is kiderült hogy a rövid távokra jó én vettem kb 7 millába a kocsimat 3 éve te mennyibe vetted a teslát? :D :)) na majd szólj ha a különbség kijött

    A fűtés is ám akkor jönne ki igazán mit is tud az autó amikor rendesen kemény -10-15 fok lenne . Egyébként a model 3 pont nem a minöségről és a kényelemről szól hanem az olcsoságról ,de még így is iszonyatosan drága labdába sem rughat

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák