Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz sketchifun #30 üzenetére

    "addig otthon 5 éves munkavállalói státuszom alatt egyszer sem szerepelt a minimálbérnél egy forinttal is több papíron."

    Ott kell(ene) hagyni az ilyen sumákokat, hogy kopjon fel az álluk, talán akkor elindulna valami fejlődés itthon is ilyen téren (tehát lényegében jól csináltad :) ).

    De amíg a munkavállalók többségének "jóvanazúgy"... várhatjuk hogy munkáltatói oldalról is változzon a hozzáállás. Amúgy nyilván vannak itt is kivételek.

    De nehéz eset, ez a kommunizmusból áthozott mentalitás... pedig a schwarz kigyomlálása igazából mindenkinek az érdeke lenne. Csak ugye amikor 1-1 területen kellene valakinek változtani, jön a "hát persze, engem szívatnak, de mi lesz ezekkel meg azokkal, meg amazokkal, ők nem? Akkor inkább sumákolok én is".

    szerk: lehet hogy csak nem figyeltem, szakmában helyezkedtél el végül? Mert villanyszerelőként az itthoni duplája az még elég kevéske.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák