Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergő_

    őstag

    válasz Sir Riccio #3 üzenetére

    két hete találkoztam reggel ellenőrrel én is meglepődtem, mert azt hittem végleg leszerelték őket az elsőajtózás miatt
    Tűrhetetlen volt a sok hajléktalan, volt amikor a buszon elkezdtek cigarettázni. Én örülök az "elsőajtó"-nak.

    Nem akarok nagyon belemenni a tcates dologba mert nem ide való, de egy zöldpártos baloldali képviselő nemértem mit akar a konzervatív médiában.

    Az a baj vele hogy már csak a provokálással tud valamit elérni. Persze van igazság benne amiről szóval van a bgyáron, de már hiteltelen.

    Közben elolvastam a cikket. Nekem az jön le hogy egyértelműen bliccelni akart és a büntetést vagy a jegyet sem akarta kifizetni(ez 6000Ft, de általában zsebbe lehet vásárolni 2db jegyet, vagy "drágább jegyet", ha pedig van bérlet akkor 3000Ft a bérletfelmutatás, most néztem meg pontosan) . Ezután szabadult el a pokol. Kérdés:
    Egy ilyen ember mit vár el az embertársaitól? Azoktól akiktől elvár és blogol róluk...miközben ő is ugyanolyan
    ezután persze a dolog másik oldala az ellenőrök viselkedése.. :(((
    Ez már egy más kérdés, és nem szabad elmenni mellette, felelősségre kell vonni az érintetteket.

Új hozzászólás Aktív témák