Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micimacko

    aktív tag

    válasz Gl4diator #11 üzenetére

    Szerintem is drága a többihez képest, olyan tipikus Sharp árkategória.

    Viszont a smart hiánya legkevésbé sem mérvadó. Azt gondoltam, hogy van értelme, de kb. akkora hatalmas szar, mint a 3D.
    LG47LS620-as van még a háztartásban és szart sem használom. Lassú, döcögős, főleg amikor indítom. Lehet a legfelső kategóriás, 2 magos okostévék smart rendszere rendben van, de az említett példány fos. Egy androidos okosítós dolog pár ezer forintért szerintem ezerszer többet ér.
    Korábban kiálltam amellett is, hogy a tv-kbe épített médialejátszó közelébe nem ér egy 10eFt-os külső lejátszóhoz. Ezt is meg kell erősítenem. Ok, hogy minden mkv-t lejátszik a tv, a képminőség szuper, de az, hogy nem tudok mp-re keresni, hanem csak ugrálni lehet a lejátszás során megagáz. Ha lemaradtam valamiről, akkor nem tudok visszamenni 1-2 mp-et, hanem visszaugrik 3-4 percet. A felirat körvonala nem változtatható, ergó fehér felirat esetében robbanás, világos háttérnél semmi sem olvasható, ha meg másik színt választok, akkor meg ugyanez megtörténik olyan képtartalom mellett. Nem egyszer előfordul, hogy 2-3 hangsávos filmnél nem enged hangsávot váltani...szóval ezek olyan alapdolgok, ami (nevükben benne van...alap) nélkül szart sem ér egy lejátszó.

    El-el vagyok vele, de ha lesz rá mód, akkor azonnal beszerzek egy Mede8er 600-as lejátszót.

    [ Szerkesztve ]

    "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

Új hozzászólás Aktív témák