Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz Wictor #3 üzenetére

    És jelenleg árban is, mivel T-nél nem kapható már, jelenleg pedig ez az előfeltétel, lévén két évre készülök eladni a lelkem, ezért ezek vannak versenyben, vagyis inkább első kettő, mert huszonpárezerért elvihetem így.

    Akos96: esetleg pár napos időben lőtt képet fel tudnál tenni? A Mobilarénások nem a legjobbak, a témák gyakorlatilag olyanok, amit nem sűrűn fogok fényképezni (zöld minden). A GSMArena képei nem töltődnek be (oka ismeretlen, csak a fényképek nem, telefonképek igen...). Valamiféle tájképecskére gondoltam, vagy utcai képre, ilyen általános használatra.

    X8ban leginkább a rendszer "optikai" érinthetetlensége zavar. Ha meguntam az SE UI-ét, nincs lehetőségem visszakapni a gyárit. És a már említett "nem változtathatom a színeket" dolog is zavar. Mondjuk az LG meg annyira fapad ezen a téren, hogy a gyári Droid külső figyel rajta...ami szintén nem egy vizuális orgazmus.

    Saint_: most jött rám újra. Egy ideig elmúlt, pénzhiány miatt, de most, hogy előfizetés lesz, előjött, a már említett olcsóbb telefonok miatt...Azt már tudom, hogy a Nokia kiesett, mert ilyen árban csak a C6-00 van, ami nem egy sebességbajnok a két Droidhoz képest, viszont mentségére legyen mondva, a QWERTY eszméletlen jó. De egyszerűen már nincs lehetőség az S60v5-ben...

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák