Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Relaxing

    tag

    Hi,

    Megvettem a TV-t igaz csak 6510-est de abból a 2011-es modelt. Az ár 450K volt viszont adtak ajándékba egy samsunpl210-es fényképezőgépet és 4 db aktív 3D szemüveget. Ezek összesen olyan 50 Ft-értékű ajándékok ami a TV árát kb.olyan 400K -ra csökkenti. Ez még mindig tetemes összeg így. Kipróbálva használva a tv-t pedig egyenesen pénzkidobás.
    A design-re nem lehet panasz én fehér színűt választottam szépen beillik a környezetbe a tv , a nappalink bútordarabja lett , jó drágán :)

    A képminőség lévén,hogy nincs digitális adásom olyan amilyen. Kicsit javít rajta a tv az analóg jelen de az elmosódást teljesen nem tudja kiszűrni. A beállítási paraméterek jók,de a fele értelmetlen. Senki nem fog egy teljesen kékes színben pompázó hideg képet beállítani és azon nézni a BK-t mondjuk , hacsak nem ultra Avatar fan.
    A hangbeállítások hiába részletesek a 2db 10w-os hangszóró a sokol rádiótól egy fokkal jobb, erősítőre van kötve a TV , hogy élvezhető hang legyen. Mondjuk BK-ra a 10w is elég :)

    A smart tv funkció 2 napig érdekes aztán soha többet, maximum az all-share szolgáltatással lehet játszadozni, sőt kell is. Pc-ről én ezzel küldök tartalmat a TV-re így nélkülözhetetlen. Volt már az all-sharhez egy javítás , ami tényleg ráfért de pl . számomra megfoghatatlan ,hogy egy szimpla avit miért dog el a TV hiányzó kodek hibával. Előnye az ,hogy egy teljesen értékű hálózatot lehet felépíteni vele a házban ha több pc-je van az embernek , nem kell mindig bekapcsolni ugyanazt a gépet, hanem a gyerek is tudja használni a laptopjáról ha úgy szeretné...

    3D. Hmm. Hááát. Hagyjuk :)
    Vannak tartalmak de szinte itt is ekkora szórás ,hogy hihetetlen. Eleve ugrik a színhelyesség a szemüvegtől. Eleve kényelmetlen 1,5 órát ülni és mondjuk nem elterpeszkedni ahogy kényelmes, mert a szemüveg a fejeden van. Aztán meg nem minden 3D tartalom élvezhető egyformán. Van ahol a TV összes 3D opcióját maxra állítva is alig érződik a 3D mélysége s akkor még a 3D technológiák adta különbségek is jelentkeznek. Senki nem számítson IMAX érzetre :-)

    Médialejátszó.
    Pofás a megjelenítése. Átlátható és könnyen kezelhető a menürendszere. USB-re lógatott HDD-t tökéletesen olvassa. A legtöbb fájlt kezeli, feliratok jók. De..
    BD50 -essel már elképzelhető hogy beakad. Vagy mire hangsávot váltasz lemész hídba, annyira lefogja a procit. BD iso felejtő nem játzsa le csak ha kicsomizod pc-n akkor az m2ts -el lehet szerencséd lesz. Ugyanakkor pl nekem az m2ts 3D-s tartalom csak 2D-s de az tűéles az biztos.
    Szóval egy förmver frissítés-t kiadhatna korea. Egyébként aki nem akar beruházni egy médialejátszóra és megelégszik az MKV-val annak tökéletes lesz ez is.
    Hangnak a digitális optikai kimenetet használok. 5.1-hez tökéletesen megfelel erősítőn keresztül.

    Összességében ezért a pénzért ki volt állítva más gyártó 3D Led tv-je 132cm-es képátlóval csiriviri nélkül. Lehet jobban megérte volna ha az ember egy igazi otthoni moziélményre vágyik...

    Bakker - micsoda gubanc!

Új hozzászólás Aktív témák