Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MxM19

    aktív tag

    válasz duvi #48645 üzenetére

    Az durva lenne ha még mindig nem lenne flash támogatás..........De hát a bétákba benne van az oldaltördelés és a flash is.Akkor a véglegesbe miért ne lenne benne???????

    Más:
    Nincs elég memória:

    Hiába a tesztelés, sajnos minden programban marad bug. Böngészéskor, vagy valamilyen memóriazabáló program futtatásakor a fenti hibaüzenet megjelenhet, ami akár a futó widgeteket is bezárhatja. Ezeket csak kézzel lehet újra kirakni.

    Ez nekem is fenn áll amikor csak a kezdőképernyő fut és pár widget.Eggyik játékot elindítom és volt hogy folyamatossan kaptam ezt a hibaüzenetet és csak újraindítás segített.Ez nagyon idegesítő volt.
    Samsung Wave 2 nem csinálta ezt.

    Más2:
    Régi telón volt egy olyan widget amit ha kiraktam kiírta hogy milyen névnap van éppen.Nagyon kicsibe.
    Ez melyik widget?

    Más3:
    Van ez a gyári információs widget ami a facebookot használja.Ha azt kiteszem és átlapozok másik képernyőre akkor beakad.Mivel ahogy scrollozok húzza lejebb a kiírásokat.(Nehéz ezt így elmagyarázni de aki használja az érti)Nem lehet ez ellen tenni valamit?

    Más4:
    Samsung Galaxy S fülese ugyan olyan teljes mértékben mint a Wave 1 é?

    Más5:
    Mennyire érdemes kijelzővédő fóliát rakni rá?Ha érdemes akkor milyen ajánlotok?(Lényeg hogy olcsó legyen,és ne látszódjon hogy van rajta.)

    Más6:
    Valami jó időjáráswidget ami nem bugos és benne van minden város?

    [ Szerkesztve ]

    KERESEK ZTE BLADE ELŐLAPOT OLCSÓN!!!!!Vagy olyan illetőt aki T-mobilnál dolgozik,stb...

Aktív témák