Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz ViTToRe #334 üzenetére

    Közben megoldottam, csak elfelejtettem szólni.
    A google fiókomban tíltva volt a pop3 hozzáférés. :B
    Most megy minden. Amúgy jah, ott a kliens, csak így ki tudom hazsnálni a tócsavíz adta lehetőségeket is, meg hát a kliens nem tud mellékletet csatolni. ("atacsolni" :DDD hmmm hol olvastam ezt? :C )

    Igen, én is onnan puskáztam.
    Annyi, h smtp az az 587-es portról megy TLS-el. Úgy vettem észre, h 465-el nem.

    APOP nem kell, és még véletlenül se legyen bejelölve a "POP az SMTP előtt", mert úgy nem fog múkodni. Nemtom mi ez, de nem jó neki.

    Jah még vmi, ugye a telefon, ha manuálisan csatlakoztatod wifihez, akkor mind a tócsavizes natív progik (dolphin, facebook, közösségi oldalak, stb), mind a java alkalmazások azt fogják használni előszeretettel, függetlenül attól, h GSM hálóra vannak állítva. Ez így nagyon pozitív, de az emailnél ez nem így van!!

    A hitvány csak azon az AP-n megy fel, amit megadtál neki a hálózati profiljában. :W
    Újabb bug a tócsavíz számlájára.

    Amúgy pannon most így vajon terheli a számlám az emailek díjjaival, vagy az csak akkor van, ha a pannonos szervert állítok be a fiókokban? (vmi email stúdió lenne az alapértelmezett fiók, ami pannonos szerverre menne fel) Mert djuice-nak van erre külön szolgáltatása, aminek nem igazán látom létjogosultságát, hisz nekem úgy lenne logikus, h ez is csak sima hálózati forgalom, vagyis mobilnet.

Új hozzászólás Aktív témák