Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo91

    csendes tag

    Én ma "teszteltem" ezt a telefont.
    Kijelző: pocsék. az elődnek szebb kijelzője van mint ennek, ez az alap téma is nagyon fapados, nekem egyáltalán nem tetszik. Néha jó hogy rezisztív az érintőpanel, néha pedig semmit sem lehet érezni.

    Telefon: Szép külseje, van nagyjából igényes az összeszerelés is, a 3 gomb is kellemes. Ami iszonyatosan zavart:lassú szoftver, sokszor akad a kütyü, ami a videón is látszik. Alapvetően nem lassú, de a jó nem ilyen. Néha pedig szövegbevitelnél kicsit feljebb van a nyomáspont.
    Eléggé idióta dolognak tartom a 3g hiányát, és a WiFi is teljesen felesleges. A böngésző egy nagy .... állandóan dobálja az üziket hogy nincs memória vagy kevés a memória. egyedül egy mobilra optimalizált oldalt sikerült megnyitni, a mobilarena.hu-n sem tudtam elolvasni a cikkeket, közelítésnél egyből jött az ablak még úgy is hogy kikapcsoltam a képek megjelenítését. Ez egy eléggé pocsék és elhibázott dolog. Remélem lehet rá valami jobb böngészőt tölteni.
    Alapvetően 20ezerért éri meg ez a telefon, az S5230 gördülékenyebb de abból meg hiányzik a WiFi.

    Szerintem teljesen felesleges olcsó wifis telefonoktól csodát várni, csak nem gondoljuk hogy ugyanaz a technika van a 20ezresbe meg a 80ezresbe. Lásd: Samsung Monte, 10-ből jó ha 3 hálózatra tud csatlakozni. :)

Új hozzászólás Aktív témák