Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freestailo

    őstag

    válasz hitoshi #3939 üzenetére

    Szia, a térerővel nekem sosnem volt gondom, pedig használtam elég eldugott helyeken is, kül- és beltéren egyránt. Ahol pl fater nokiáján nem volt térerő ott ezen mégis volt.

    Negatív tapasztalataim (szubjektív!!):
    -a gyári fülhallgató egy rakás szar, mindenképp ajánlott venni egy jack átalakítót és normális füles venni.
    -a gyári zenelejátszó nem ad lehetőséget hogy manuálisan állítsd az equalizer-t, csak beépített sémák vannak (valószínűleg tudsz letölteni hozzá más zenelejátszót)

    -engem pl nagyon idegesít az automatikus képernyőzár amit nem lehet kikapcsolni.
    -az időjárás widget nem frissít wapon keresztül (ez a szoftver hibája azt mondták)

    -agyfaszt kapok attól is, hogy az alkalmazások és játékok menübe kerülnek a letöltött progik de ezek sorrendjét nem tudod állítani, ezért scrollozni kell ha a lista végében lévő progit akarod használni. Ráadásul, progi ikont nem tehetsz ki a főképernyőre, csak az alkalmazások és játékok widgetet.
    - azt ugye már le se írom, hogy a micro sd-t csak az akksi kivétele után tudod cserélni.

    Ennyi jutott eszembe, a teló előnyeit nem írom le, mert azért van ami tetszik benne...

    Ja és az akksija nagyon korrekt, 4-5 napot simán bír nálam pedig telefonálok és netezek is!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák