Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz mycso #103 üzenetére

    Elnézést, csak most tudok írni.
    Köszönöm a leírást mycso! :)
    A trafic countert és az Asus weathert fel is tettem. De a go launchert szerintem kihagyom. (engem nem zavar, hogy kicsit beakad az ablak váltásoknál) Találtam egy szép dinamikus hátteret és feltettem a folder pro progit.
    Azt hiszem lassan tényleg belakom a cuccost. :)

    Ma reggel pestre kellett mennem miskolcról és kíváncsi voltam, hogy kibírja e oda vissza az aksi úgy, hogy
    1, beleraktam a sim kártyát, kihangosítva arról telefonáltam. Megjegyzem nagyon jó volt így telefonálni. Vettem egy szivargyújtó töltőt is a biztonság kedvéért.
    2, indulástól érkezésig be volt kapcsolva a gps
    3, automata fényerőn volt.
    4, MOL-os pihenőhelyen volt 10 perc wi-fizés is.

    Reggel fél 10-kor indultunk és 17:30-ra értem haza. Most van 25%-on az aksi, ami figyelembe véve a "terhelést" szerintem nem olyan rossz. Ez 8 óra akárhogy is számolom.
    Annyit "csaltam" hogy amikor ilyen "menny előre 80km" szöveg elhangzott, lekapcsoltam a képernyőt, de a sygic alatta futott természetesen a gps-el együtt.
    Szóval a töltőre nem volt szükség, de azért biztosítéknak jó hogy ott volt.
    A tartó az 500 grammos súly alatt néha vészesen belengett, de nem esett le az ablakról és nem esett ki belőle a plus sem. Ehh de kár hogy nem csináltam fényképet. :( Na majd legközelebb.

    Egyszóval imádom a kis plust. :) Pest külvárosában 1x telefonálnom kellett 1 percet... hát leizzadtam, hogy meg ne lásson senki, mert hát azért kicsit vicces a 7"-os táblával telefonálni. Lehet hülyének néztek volna ha meglátnak. :D

    A sygic tényleg elvitt oda vissza, de azért én várom az Igo-t droidra.
    Kb. ennyi a mai napi tapasztalatom. :)
    Szép estét mindenkinek.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák