Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robrob007

    tag

    válasz stevve #1232 üzenetére

    Azért tegyünk egy két dolgot tisztába, hiába off! A világ szuperszámítógépeinek 40%án linux van és a többin nem windows, hanem freebsd, solaris stb… Jelenleg vezető a linux a szerver piacon, sok verziója van most a novell-es suse az elterjedt. Windows szervert a drágasága miatt nem alkalmaznak sok helyen többek között pl. kis vállalatok, de még egyes nagyobb vállalatok sem! Nagyvállalati rendszerben a SAPvan, ami elsősorban a linuxot támogatja, ha lehet így kifejteni! SAP van a zwacknál, az egisz-nél, sanyo, peugeot és stb.! Linuxot használ az elte, a kórházak, hivatalok és Magyarországon túlnyomó többségben linux szerverek vannak vagy ezeknek az úgymond leszármazottjai! Persze van Windows server, de inkább a végfelhasználóknál alkalmaznak windowst, mert Mancika azon tanult az tudja, jelzem, szerintem ez így is van jól, ez az én saját véleményem! Nagyvállalati rendszereknél szinte csak linuxot használnak a szervereknél! A kliensek más tészta! MS integráltsági fok, hagyjuk! :) Próbáltál már hotmailes fiókot szinkronizálni outlook 2010-el úgy, hogy a levélszemét figyelését kikapcsolod vagy alacsonyra állítod? :) Hídd el kliens gépen a legjobb az MS, verhetetlen szerintem, ha a telós oprendszer is ilyen jó lesz, akkor..no comment!
    A WSUS teljesen más, mint amire te gondolsz szerintem és nem is értem, hogy hogy kerül ide! A windows 7/xp nél sincs otthon nálad wsus és mégis frissül nem? :) Ha valaha frissítettél, akár sp3mal integrált win xp-t akkor tudod, hogy első, amikor rámész az update-re, hogy letölt egy windows update installert! Ez nem azért van, mert hogy tesztelje az MS szervert az update meg az XP, hanem csak szimplán azért, hogy a többi frissítés ezen keresztül fog menni! Ennyi, de itt már mindenki mindent telehordott ezzel a teszteléses őrülettel.
    Egyébként a galaxy spica-ra sem jött ki android friss verzió, de mégis rátették a 2.2 froyot, de még az omnia 2re is van android! Ott a nevezzük fejlesztő megcsinálja, ha más nem és örülsz, nem 1 cégre vársz és csak vársz….! Itt sem úgy, lesz hogy kiadnak egy wp7 frissítést és minden wp7 telóhoz jó lesz, mert tuti nem! Lesz biztos az elején gond, hogy a frissítés még a HTCre felmegy és az omniára meg már valamiért nem vagy csak erre a firmware-esre meg arra! Ez sem különb!
    Sávszélesség gondok sincsenek, hiszen szerintem nem egy 1 GB-os update lesz a dolog, ha az lesz, akkor tévedtem, de ahogy látom mindenki a pc-s zune-nal frissít szóval….mobilnet…ha az usb stickes mobilnetre gondolsz, akkor azok már lassan gyorsabbak, mint egy pár adsl net!
    Sok mindent olvastál, de azt a szót nem, hogy azt írtam, hogy jelenleg! Sokszor írtam ezt, amikor elmondtam valamit, mert most mond meg őszintén jelenleg egy WP7 felhasználó nem vágyik ékezetes karakterekre, offline navira, magyar nyelvre, magyar marketre, kicsit warezebb szellemű wp7 tulaj mondjuk nem vágyik törésre, szótárra, amivel könnyebben írhatsz smst, bluetoothon való küldésre,fogadásra, szimplán és egyszerűen használható(felmásolom és betallózom és futtatom, mass storage) működésre, hogy ne a zunetól függjön, hogy egy kép jpgként megy csak fel vagy jpegként, vagy hogy egy pdf fájlt felmásolhassak a telóra, ne kelljen állandóan e-mailezni saját magammal!? Ha nem, akkor tévedtem! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák