Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bomber88

    csendes tag

    Hát először is azért választottam ezt a fejet, mert híven jelzi azt, hogy mennyire szánalmas, ami itt folyik. Ti nektek komolyan fogalmatok sincsen, mekkora égés ez. Azért mentek fel egy fórumra, hogy mindent kritizáljatok, azért mert sérelem ért talán egyszer, vagy kétszer hasonló helyen. Először is ha nem vettétek volna észre itt egy azaz "1" (gyengébbek kedvéért) szervizt emeltek ki. Fogalmatok sincsen, hogy ott mi megy, de azért nyakra főre kritizáltok, hogy így a szervizek meg úgy a szervizek általában. Élvezettel olvasom, mennyi ráérős emberke ül otthon alig várva, hogy valamibe, amiről talán "rottyja" sincsen, belekössön. Szeretném megkérdezni, kedves, "mélyen tisztelt" "szakértő urak" (már némelyiknek a neve is elárulja, milyen kedves ember lehet), Ti tökéletesek vagytok?

    Jó nem kell mindig mindent dicsérni sem, de a fórum lényege és kultúrája egyfajta szájról szájra vagy "gépről gépre" terjedő reklám. Hiszen mi emberek jobban adunk sajnos más szavára, mint kellene. Ebben a szellemben és magatartásban kéne fórumozni, mert ha nem így teszünk, megbánthatjuk, az adott céget, embercsoportot, aki még ügyfelet is veszthet, MIATTUNK (Remélem érződik a felelősség benne). Ehhez tartsa magát az, akinek szól.

    Jah utóirat: Kedves a kiszolgálás és gyorsan végezték a munkát. Mint ügyfél ennyi láttam, se több, se kevesebb.

    10/10 pont

  • Bomber88

    csendes tag

    Kedves Barátom!

    Ha már személyessé vált a kritizálás és az oltogatás elmondom, igen tudom mi megy egy magyar fórumon. Én jómagam 3 külföldi országban vagyok fórum tag és kritikus, persze ennek semmi köze nincsen az itthoni kritizáláshoz (de ez most más tészta). Gondolhatod, akkor miért járok fel magyar fórumokra. Amúgy ha beszélnél bármilyen nyelven (a magyaron kívül) tudhatnád, hogy ez ami itt megy tipikus magyar. Ezért is szégyen. Sajnálnod senkit sem kell, csak magadat, hogy ennyire érdekes a felfogásod. Sztem te inkább irigy vagy ezekre a cégekre, de mind1, vagy dolgoztál ilyen helyen, mert feltűen utálsz mindenkit. Remélem a következő építő jellegű kommentedben azért a takarítónénit nem fogod leoltani. Felháborító. Nem is értem az ilyen embereket miért nem tiltják az Admin-ok?!

    Majd küldök neked egy pár fórumot még, ahol kiélheted a kritizálási hajlamodat. Inkább keress magadnak egy barátnőt!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Bomber88

    csendes tag

    ha ennél durvábbak is előfordultak szankció nélkül, hát én ezt sem reklámoznám. Szövegértésből 0 pont. Itt teljesen jogtalan kritika ért egy céget, hiszen még név szerint is említve volt. Ha valaki tudná, hogy hogyan kell fogalmazni és írni, tudná, ez személyiségi jogokat is sérthet. Persze nem volt nagy horderejű a dolog, de mint általában az ilyen embereket nem lehet szép szóval leállítani. A fórum helyesen járt el az ügyet tekintve. Intő példa legyen. Am, érdekes más tudott normálisan is írni nem minden mondatával kritizálni, ráadásul alaptalanul.

    Nem akartam senkit sem megbántani én is csak az elfogulatlan véleményemet terjesztettem, mint más forumozó.

Új hozzászólás Aktív témák