Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okiteki

    tag

    válasz HThomas #1 üzenetére

    A dex mod érdekelt volna engem is bővebben.
    Ezt találtam a samsung oldalan! " *A DeX vezeték nélküli
    kapcsolat kizárólag a Galaxy Note20, TabS7, és Galaxy Z Fold2 modellek esetén érhető el.** Kizárólag bizonyos alkalmazások esetén érhető el, és azok megvásárlása szükséges lehet."

    + gyikban
    "A Samsung DeX vezeték nélkül használható a következő mobileszközökön. (Az elérhető eszközök régiónként/országonként eltérhetnek.)

    [Vezeték nélküli csatlakoztatás TV-hez]
    - Galaxy Note20/Note 20 Ultra/Note20 5G/Note20 Ultra 5G, Galaxy Tab S7/S7+ és Galaxy Z Fold2, Tab Active 3, Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

    ▷Szoftverfrissítések útján támogatott (a szoftverfrissítések időpontjai régiónként/országonként eltérhetnek)
    - Galaxy S9/S9+,Galaxy Note 9, Galaxy S10/S10 5G/S10+/S10e, Galaxy Note10/Note 10+/Note10 5G/Note10+ 5G, Galaxy S20/S20+/S20 Ultra 5G, Galaxy Tab S5e, Galaxy Tab S6

    [Vezeték nélküli csatlakoztatás számítógéphez]
    - Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

    Tehát alapban elég kevés készüleket támogat, de a office 365 és dex módot teszteltem volna az biztos!

  • sb

    veterán

    válasz HThomas #1 üzenetére

    Minél több, annál jobb.
    A telefont is használod másra, ha épp csak RDP-zni kell egy másik gépre vagy van ami "helyben" elintézhető az szerintem nagyon hasznos.

    Még jöhet több port, KVM, LAN, ha elégedetlen akarok lenni. Több géphez, home office-ba még ezek is jól jönnek.
    De valójában inkább taps jár most a Samsungnak. Egy "normál" 32" 4K monitornál ez alig drágább és bármilyen feature-t tesznek bele nagyon meg szokta nyomni az árat. Jobb talp, hangszóró, 1-2 USB, Type-C - semmi igazán extra - és máris 1.5x árnál szoktunk járni az alapmodellekhez képest. Itt pedig maga a panel is elég jó lett szerintem, ghostingra

    Engem a Type-C érdekelne mert sokféle bekötés/elérhető funkció létezik és elég mostohán bánnak velük. Itt sem olvasható semmi a speciben. Dell Latitude-on DP 1.2-őt tud a port így amellett ha jól tudom csak pár (2?) USB 2.0 jön ki, USB 3.0, LAN-ra amúgy sincs esély... de ez elég is lenne viszont ehhez ennek megfelelően kell 4 sávot a DP-hez rendelni 2 helyett.

Új hozzászólás Aktív témák