Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wgaborw

    tag

    válasz Jano_023 #316 üzenetére

    Gondoltam leírok minden tapasztalatot, a pozitívakat is, mert az is van ám...

    Alapvetően azért szerettem volna egy aktivitás-követő valamit, hogy kicsit képbe kerüljek azzal kapcsolatban, hogy milyen mozgásokat végzek, mennyit kellene mozognom, és nem utolsó sorban érdekelt volna az alvási tevékenységem is.

    Rászánom az időt, beviszem a napi folyadékbevitelt, a kávézási szokásaimat, stb... Tegnap a nagy őrült akció láttán, illetve mivel úgy is terveztem valami ilyesmit vásárolni, gondoltam az a -20.000Ft el is döntötte ezt a dolgot.

    Tegnap kézbe véve nagyon tetszett, gyorsan felvettem, tényleg tökéletesen passzol, pedig nincs nagy csuklóm, 17cm-t mértem, de így is maradt még 3 lyuk szűkebbre venni a szíjat. Nagyon kényelems, nagyon könnyű, észrevétlen.

    A kijelző az non plus ultra, hibátlan, nekem 2-3as fényerővel simán jó volt, és talán 12 a max...

    A töltő kialakítás nagyon ötletes, annyit csiszolhattak volna rajta, hogy ha töltőn van akkor mondjuk ff-ben mutass az órát és a töltöttséget, így meg-meg kellett nyomni a gombot, hogy tudjam hol tart a töltés.

    SGS6-tal összelőni gyerekjáték volt, a frissítés (Fit2 és S healt update ) csak este jött le sajna, addig nem szinkronizálta le az adatokat a app az órából.

    Ami már napközben feltűnt (de mivel ez volt az első ilyen ketyerém így nem tudom, hogy mások hogy csinálják), hogy ha a kezemben fogok valamit (legegyszerűbb példa tolom a bevásárló kocsit...) akkor nem éppen úgy számolja a lépéseket, mint kellene, mivel nem leng a karom a levegőben, így nem számol...

    A pulzusmérőt én nem láttam 10 percenként méregetni, pedig be volt kapcsolva, hogy automatikusan mérjen. Amit láttam az az, hogy néha felvillantak a zöld LED-ek, és pl a polcra téve abból tudta, hogy nincs a karomon, a 24 órás aktivitásba bele is került, hogy "Nem viseli".

    A beépített edzésformák esetében furcsa volt, hogy vannak, amelyek ugye számolnak (guggolás, hasprés, stb..), vannak viszont, amiket csak ugye elindítani tudunk (pl egyéb edzés, elliptikus tréner), és egy időintervallumban visszajelzéseket ad, hogy hol tartunk...

    A teljes edzés során akkor mért pulzust, amikor én erre kértem, ezen kívül semmilyen ilyen jellegű adatot nem kaptam vissza, láttam másoknák automata bejegyzéseket, nem tudom nekem miért nem csinált ilyet...

    Amint említettem az alvás is érdekes lett volna, egész éjjel rajtam volt. Este 11-kor feküdtem le. Az első alvási ciklusomat 0:15-1:48 közé tette, majd egy rövid mosdó látogatást követően a másodikat 3:01-5:27 közé. Rögzített pulzusszámokat az alvás során nem láttam.

    Hiányzik az a funkció, ami az intelligens ébresztéshez köthető, aki ismeri a wear platformot, annak a sleepasdroid ismerős lehet.

    Ötletes a kezelő felület, az értesítések, vicces, hogy még a viber üzenetek is megjelennek, bár válaszolni nekem nem sikerült a karperecen keresztül. Egy SMS-re is próbáltam válaszolni, de a telefonomon a küldés sikertelen státuszt láttam. Ezek ugyan még a frissítés előtt voltak, utána nem próbáltam.

    Furcsa, hogy tényleg nincs éjszakai mód, így éjjel egy fordulás alkalmával párom szemét sikerült kivakítani a 2-es fényerővel... Pontosan emlékezett viszont az időpontra, ráégett a retinájára... A kijelző tényleg király!

    Összességében számomra az első benyomás az volt, hogy ez inkább lett egy gadget-geek cucc, mintsem egy fitnesz termék. Megakadás sosem volt, flottul kezelhető a felület.

    P.S.: én sem adtam időt a terméknek, hogy bizonyítson, de annyi fitness tracker review-t láttam, hogy lehet olyan termék nincs is, amit én szeretnék.

    +1 az ed-ben gond nélkül visszavették bontott állapotban is, nem is kérdeztek semmit,ezért külön + pont.

    +2 a termék regisztrálását követően kaptam még 1 év garanciát.

    Gábor

Új hozzászólás Aktív témák