Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz anonymus89 #467 üzenetére

    Igen, hál' Istennek én is megkaptam tegnap. Azért a folyamattól búcsúzóul a magát délután 2-5 közé ígérő futárnak is sikerült kicsivel 6 előtt érkeznie, de utólag már ez így volt szép.. :D

    Kicsit izgultam, mert (élőben) látatlanban rendeltem meg a fehér verziót, és SES Store-ban nyomogatáskor nagyon bejött a krém is, de így élőben abszolút jó választás volt, és a matt finissel abszolút nem látszanak rajta újlenyomatok. ;)

    Ez pedig a már a hivatalos Samsung Clear Case-szel (a gyűrűt nem tettem rá, azzal nagyon csajos lenne, még akkor is, ha gyakorlati haszna lenne, mert véletlen sem tudna kicsúszni a kezemből...)

    A szintén gyári 15W-os Samsung töltőfejjel 9%-ről 100%-ra tölteni valami 1 óra 15 perc volt, amivel én együtt tudok élni. Tegnap este még a belakással, régi telefonról adatok átmásoltával lehúztam 84-83%-ra, ma reggel 7-kor 79%-al hagytam el a házat, és most este 8-kor tettem fel töltőre 22%-al, így nekem első napon hozta az 1 napos kötelezőt, olyan 3-3.5 óra screen on-time-al.

    Eddigi benyomások:
    -Nekem marhára bejön ez a 21:9-es képarány, pedig sokan szidják. Így hogy összehajtható és nem kell nyitott állapotban zsebre dugni ez így pont ideális, ha olyan Motorola G100/G200 módra candy bar készüléken lenne ez a képarány, akkor lehet nem rajonganék érte.
    -iPhone-omhoz képes megváltás, hogy a gyárit keyboard mennyire jól működik Swipe bevitellel magyarul, lehet, hogy Messengert inkább ezen fogom használni, sem mint az hivatalos "elsődleges" telefonomon...
    -Külső kijelző is pont elég amit tud, értesítéseket csekkolyi, következő calendar event-et kijelezni meg az időjárást csekkolyi, pedig anno én nagyon favorizáltam a RAZR "fully functional külső kijelző" approach-át ezzel a megoldással szemben.

    Úgyhogy eddig elégedett vásárló vagyok (mármint a kiszállítás körüli hercehurcát leszámítva :DD )!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák