Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz Kisisti98 #820 üzenetére

    Most nagy nehezen 10010-be beugrott nekem is,szerintem a 130+app lehet a difi.Én is csak kínylódok,dilemmázok,mert amúgy semmi gond nincs vele,bár a fényképezője elég trágya...előtte egy Runbo X5-m volt,de annak olyan volt a kamja hogy besz@rás!!!Kiválló képeket lőtt!Bár most az X6 van tervbe,ez csak ilyen hiánypótló készülék ugyanis a csájnaújév belesz@rt a történetbe,már el volt utalva a pénz csak sz@rtak az egészre,úgyhogy kittyó vissza...Nekem meg kellett valami,így ez lett ideiglenesen.Max ha összejön az X6 ez megy a gyereknek :K De addig is jó lenne kihozni belőle a maxot,hogy mi az amit tud.Bár sebességre értem úgy a szintetikus teszten a Runbo x5 csak 6000-6600-at dobott Hasonló vassal,de ugye ott MTK proc...De ugyanígy 2 mag 1000Mhz 1Gb ram,és egy alap 4.0.4 vagyis semmi cullang,szóval érzetre ott sem volt gond (viszont a 3500mAh-s akksival elment 3 napot :) ).Ebbe a készülékbe egyedül ami nem tetszik,az a belső memória idétlen kiosztása!!!Ne haragudjatok de például a cache-nek mi a francnak közel 1 GB????Legfeljebb ha 100mb-t használ.Az 1Gb "SD"-nek mi értelme?Ehhez még bónusz egy samu által ökörségekkel teleb@szott ROM,és a natív App2SD hiánya...No komment.Másrészt ezek ellenére kellemes csalódás maga a készülék,mert mint írtam ez csak hiánypótlás,de kevesebbet vártam tőle.Szóval összességében a felsorolt bosszantó dolgok ellenére is ez egy jó kis masina,de azért lecserélem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák