Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenom

    csendes tag

    Sziasztok!

    Galaxy Watch vásárlás előtt állok.

    Nem voltam rest, végigolvastam az 1500 hozzászólást, de nem találtam konkrét választ a legfőbb kérdésemre:

    - kapott-e már valami féle frissítést a watch, ami megoldaná a gps/pulzus problémát? Vagy továbbra is meg kell elégedni a 10 perces edzésekkel?

    Ne kövezzetek meg, nem vagyok elvakult Apple fan, de az Apple Watch tökéletesen mért mindent, minden körülmények között. 3-4 órás versenyeket is szépen lekövetett. Viszont az iPhone-t lecseréltem a múlthéten egy Note 9-re, így az órát is cserélnem kell. Nem akarok szarakodni azzal, hogy android rendszerhez barkácsoljam valahogy, ha lehet egyáltalán.

    Megnéztem sok okosórát, nekem a Galaxy Watch jön be, legalábbis ami a kijezőt és funkciókat illeti. Talán ez tud nagyjából annyit, mint az Apple Watch.

    Az ezüst nem tetszik, szóval ha valakinek van a fekete 42mm-es, azoktól kérdezném, hogy legalább 2 napot el van-e töltés nélkül. Én semmit nem akarok letiltani (gps, pulzus, stb...), mert azért veszek ilyen órát, hogy használjam a lehetőségeit. Viszont nekem a sport is fontos (futás, bringázás) és nem feltétlenül lennék boldog, ha 2 órát kellene vennem.

    Szóval, összegezve: a 42mm-es bír-e legalább 2 napot, illetve használható-e már sportolásra vagy felejtsem el ezt a funkciót?

    Köszi mindenkinek! :R

  • Fenom

    csendes tag

    válasz Uzi74 #1544 üzenetére

    A 10 perces edzés alatt azt értem, hogy sok magyar és külföldi fórumon panaszkodtak a felhasználók, hogy elindítják az edzést (mondjuk terepfutás) és 10 perc után az óra nem méri a pulzust, valamint nagyon pontatlan a gps trackje is. Nekem a series3 volt az apple-től, az nagyon tutin működött. Tisza-tó kerülés bringával (65km) 2:40 perc volt és szépen mindent rögzített, és közben merült 22 %-ot. Igaz, a Stravát használtam, nem a gyári appot. Bringán van külön egy Bryton komputerem, mellkaspánttal, ott nincs szükség az órára. De a futásnál igen. Nem tudom, a Galaxy watch+ kezeli-e az Ant+ pántokat, mert akkor az is adott lenne. Csak ezt a 10 perc után nem mér dolgot nem értem. Ez valami szoftveres gond lenne? 4G-re nekem nincs szükségem, Telenoros vagyok, ha jól tudom, azt csak Telekom ügyfélként tudnám kihasználni.

Új hozzászólás Aktív témák