Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goop

    őstag

    Nos, kicsit foglalkoztam ma én is az órával. Anno átraktam a régiós módszerrel én is BTU ra, ment is szépen az Spay amíg egyszer simán törölte magát a kártya... :(
    Utána visszaraktam a TMH régióra azzal ment egész a mai napig, közben volt egy óra frissítés is.
    Ma kezdtem egy romolással, netodin segítségével visszamentem a R805FXXU1ESD8 romra, régió váltás BTU ra, meg is jött a samsung pay, curve kártyát simán megette, mentés vissza, ezáltal megy az e-sim rész is.
    Viszont frissítés nincs. Itt megállt az óra, mivel az adott romról nincs BTU frissítés, tehát kezdtem elölről. :D
    Utána olvasva a R805FXXU1ESE2 rom kell nekünk, ezt tettem rá, a régió ugye már BTU volt, amint felment már jelzett is, hogy az óra szoftver frissül, meg is jött a legfrissebb R805FXXU1FSL3, ez már ugye a tizen 4.0.0.7, samsung pay van, megette a curve kártyát, az óra fog frissülni továbbra is, mentésből visszaállítás után megy az előtte hozzáadott e-sim is, szóval most tökéletes az óra. :)
    Ha esetleg valaki kéri, majd összeszedem mit, hogy kell, de csak holnap, mára elég volt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák