Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prophyte

    csendes tag

    válasz kakuk.tamas #143 üzenetére

    Ez az alvásfigyelés kérdés érdekes. Meglátásom szerint nagyon ideális helyzetben kell lenni, hogy tényleg érjen bármit is és abbol következtetéseket lehessen levonni.

    Tervezek venni a feleségemnek egy ilyen órát, azért is olvasom a felhasználói tapasztalatokat. Viszont az emlìtett funkció nem elsődleges nálunk. Van két szar alvó fiunk, az egyik 1,5 mult, a másik 3,5 múlt. Gyakorlatilag négy éve nem alszunk a felwségemmel normálisan: fáj a hasa, fáj a foga, átjön közénk, visszaviszed, ujra átjön, a kicsi sirása felkelti a nagyot, ringatod stb. Folyamatos mozgás. Én is max akkor alszok csak ha szállodában vagyok 1-2 estét (bár sokkal szarabb napjaim vannak utána, ha alszok, mivel kiesek a nem.alvó ritmusból), de alapvetően kelek én is és segitek. Mit tudunk tenni? Semmit. Várom hogy iskolásak legyenek és normálisan aludjanak :) Na most pl. ilyen esetben szerintem rohadtul felesleges a funkció, mégis mennyire mutatna valid értéket? Semennyire. Azon meg felesleges szőrnyűlködni, hogy volt 33 perc mélyalvás az éjszaka. :)

Új hozzászólás Aktív témák