Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

Új hozzászólás Aktív témák

  • ananaszjoe

    újonc

    A régió témához - Az Aqua.hu-tól is és az ipon.hu-tól is szürkeimportos órát kaptam. :W Az aqua-s rendelésnél a jótállási jegyre nem emlékszem hogyan volt. Az iponosban félig kitöltetlen, lepecsételt, de nem hologrammos-matricás jótállási jegy volt.

    Ismerős a szituáció: Órát feltöltöm, bekapcs, Magyar nyelv van, régióban meg csak az északi barátaink: Latvia, Lithuania, Estonia, Sweden, Denmark, Norway, Finland, Iceland. Ezek az opciók függetlenek attól, hogy milyen nyelvet választok ki előtte. Külön megmosolyogtató, hogy vásárlás előtt direkt leírtam az aqua-s kalandomat az ipon supportnak, kérdezve hogy náluk jó lesz-e vajon. Megnyugtattak, megrendeltem, átejtettek.

    A problematikus modellszám: SM-R885FZKAEUD (ez egy fekete, esim-es 42mm-es szürkeimport galaxy watch 4 classic)

    Visszaküldöm mindkettőt, a következőt samu boltból tervezem venni. A 7800 valahány komment átolvasgatása után csak ez tűnik értelmes opciónak. :F

  • ananaszjoe

    újonc

    válasz Floyd80 #7877 üzenetére

    Első kézből nem tudom hogyan van, mert nekem a javítás most nem aktuális. Ez a forum tele van olyan posztokkal amiben az áll, hogy ha akár EU-s, de nem magyar régiós órád van akkor a Samsung nem fogja javítani (gondolom a magyar samu supportra vonatkozik ez, nem a külföldi régió ottani supportjára). Valaki azt is írta, hogy a sima A/4 lapra kinyomtatott hologram nélküli jótállás az nem jó.

  • ananaszjoe

    újonc

    válasz piocasember #7886 üzenetére

    Örök hála, két kuponnal sikerült kb 20% kedvezménnyel megrendelnem Samsung.com-ról.

    Ipon.hu mindeközben nem könnyíti meg a visszaküldést. Az aqua legalább küldött MPL futárt, ők meg a minimumot se hozzák - visszapostázás előtt ki kéne töltögetnem egy elállási nyilatkozatot de a linkelt fájl korrupt :U

  • ananaszjoe

    újonc

    Aqua, iPon után harmadjára sikeresen beszereztem samsung.com-ról a magyar régiós LTE-s órámat :C

    Nem kaptam jótállási jegyet leszámítva azt a kis füzetkét ami a dobozban van, ez kicsit fura, nem?

    Nagyon boldog leszek vele összességében, de van pár negatív első benyomás amit rögtön OFF-ra is teszek mert csak panaszkodás csupa olyanról amik ki lettek már vesézve, de hátha érdekel valakit:

    - Egy óra töltés során félig sikerült feltölteni egy 10-15W töltővel, lehet rosszul emlékeztem hogy kb egy óra alatt feltöltődik.
    - A szoftvernek tudom, hogy idő kell mire összeszedi magát, de ez akkor is kínos szerintem. Volt hogy teljesen lefagyott majd' fél percre.
    - A gyorsmenü néha nem hajlandó lecsúszni
    - A lépésszámláló szinkronizálta a telefonommal a ma már megtett lépéseket, de a beállított nem-alap lépés célt nem. Miután beállítottam az órán is, a számlap már mutatja az új célt, de az app még mindig a 6000 lépéshez gratulál.
    - Néha random ledobja a kapcsolatot a telefonnal, hiába nem volt egy méternél távolabb.
    - Az alap óra számlap rettentő ocsmány, nem értem ez hogy kerülhetett be alap opciók közé, nemhogy alapbeállításra.
    - Van egy WIWE EKG mérőm amit három éve vettem, ahhoz képest az óra EKG mérése elszomorító. Zsonglőrködni kell hogy olyan pózt találjak amiben tud legalább olyan szépen mérni, hogy felismerhető rajta a QRS tüske; de még így is olyan pontatlan, hogy a szívritmus ellenőrzésen túl tényleg semmire nem alkalmas. Igaz, ennél nem is ígér többet.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés