Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    válasz Sanya #1249 üzenetére

    Biztonsági frissítés talán ????? így. Programok? Eddig sem túlozták el, de ezután szereintem még ennyisem lesz. Nem hinném, hogy ennyi unatkozó egyén van alkalmazásban, hogy mindkét os re gyártsanak programokat. Ez az én véleményem tükrözi. Volt Wear és most a tizen, őszintén szólva egyik sem kápráztatott el. Tavaly november óta van meg a samu azóta egy kezemen megszámolom mennyi frissítés jött. A wearra azért sűrübben jöttek a frissítések. Viszont cserébe nem volt magyar menüs az is 2 napot bírt, sajnos nem volt vízálló. 1 év után mindennemű támogatást megvont a rizsszemű. Na itt most ez érett be. Jelenleg ott tartunk, hogy nincs életképes alternatíva. Mindegy minek nevezzük az ost. Alma nekem biztosan nem. Maradunk a samu vonalán milyen telefonokat dob piacra? 90% ipari hulladék. Már az enyémből ki indulva. 6 hónaposan kivonták a forgalomból az exinossal gyártottat. Elkezdték ua. a telefont SD vel gyártani szerinted milyen frissítéseket fog kapni a kivont? Kva nagy kérdés mit fog kapni az SD vel gyártott? Akkor a kolléga magyarázza a magyarázhatatlant. Én abban látom a problémát, hogy minnél többet kaszáljanak minden disznóságra képesek, hogy növeljék a profitot. Vissza kanyarodván 15 évet akkor nem volt ilyen eszement örület, hogy évi 10-15 telefont kiad egy gyártó. Volt normális telefon tudtam akksit cserélni voltak fanok akik csináltak szoftvereket kedvtellésből naponta cserélgethettem. Sajnos mára ez kikopott. Az androiddal azt hitték megváltás jön nem jött. Akkoriban jó volt a PDA kra a win. Minden ment a normális kerékvágásban sajnos ez mára kikopott. Vissza kanyarodván az órához. Az lenne a normális, korrekt eljárás, ha kiadnának egy telepíthető wear szoftvert aki akarja cseréli aki nem az marad. Csak ugye akkor kiveszi meg csillió forintért :W az újabb szart?

Új hozzászólás Aktív témák