Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz bigsee #5093 üzenetére

    20 millió forrást találtam a neten ami azt írja, hogy áprilisban jön. A topikban is volt róla szó, hivatalos cáfolatot sem megerősítést nem olvastam.

    Itt az egyik ilyen, nevezzük rumornak.

    De úgy néz ki bejött mert pl a Note 4 és S5 is megkapta.

    Aztán volt ez a leaked kép több oldalon is (ezért ne csak ezt a forrást nézzétek, mondván, hogy ez egy senkiházi blog). Ez is hasonlóan bejött az eddigiek szerint, ezért vártam én is április környékére a frissítést Galaxy Tab S 10.5-re.

    Aztán nemrég volt egy másik leak, módosultak a dátumok az előzőekhez képest, de mindegyik kb ugyanannyi hónappal, tehát valami csúszás volt. A Tab S a Phase 2-ben foglalna helyet, csak az pont lemaradt a képről. :W Persze az is lehet, hogy cancellezik, de szerintem inkább csak csúszik.

    Ezért mertem megkérdezni, hogy ti tudtok-e valamit erről. Cáfolatra linket tudtok adni? Miért állítjátok, hogy nem jön?

    (#5096) Akhim92: Köszönet érte, kb én is ekkora csúszásra számítottam. :)

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák