Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjBlero

    őstag

    válasz dancsuri #48828 üzenetére

    pont most ment volna tönkre a sim,furcsa de ki tudja :U

    sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

  • dbius

    veterán

    válasz dancsuri #48828 üzenetére

    Persze, hogy felismeri, kéri a pin kódot, megadom és nem tud regisztrálni arra a hálózatra, amire a frissítés előtt tudott.

    Most keresgélve olyasmiket találtam, hogy a firmware modem része, ill. sérült efs okozhat ilyet.

    xda-n végül találtam egy patchet, működik. :C - sóhaj -

    szerk: a telefon sn/id-je sem változott meg a frissítéskor, fingom nincs, mi - volt - a kínja.

    Kérdésre válaszolva röviden: Kolléganőmnek volt egy s3, amiről váltott s4-re. Végül jó áron, részletekbe megvettem tőle az s3-mat. Itthon kiderült, hogy mókolt volt (imei), ezért visszavittük a shopba. Egy másik - a most nálam lévő - lett végül ma elhozva, eredeti vodás garipapírokkal együtt - a boltban leellenőriztem amit csak tudtam -, amin a legújabb firmware volt, viszont a product code-nál a kies xxx-et hozott.

    Erre priviben kaptam azt a javaslatot, hogy rakjam rá az egyik vodás debrick romot, majd utána a csc-t állítsam be kézzel vdh-ra, utána mehet vissza a legújabb - single csc - rom.

    Na, a debrick rom felrakása után nem jelentkezett fel többet a hálózatra, de holnap bemegyek a vodához és utánaérdeklődök a készüléknek, mert ha ezzel is probléma lenne, akkor asztalt borítok, mert mókolt telefon nem kell.

    Az eddig fel nem tett miértekre a válaszom, hogy egyszerűen nem tudtam volna most egy összegben egy biztosan leinformálható telefont vásárolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák