Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janosibaja

    őstag

    válasz bigdady #18802 üzenetére

    Szerintem a gyári appal soha nem fogod pontosan konfigurálni a LED színét.

    Nekem némi szenvedés árán bevált a Light Flow Legacy - a fizetőst is megvettem, ez a reklámos. Ebben egészen pontosan be tudod állítani, hogy milyen szín, sőt színárnyalat villogjon, milyen tempóban, fényerővel, más és más apphoz.

    Trigo kolléga ugyan kukázza, ő tudja miért: nekem tökéletesen működik, sokadik éve, sokadik Androidon.

    Évek alatt kétszer volt valami problémám vele, írtam a fejlesztőnek: négy órán belül válaszolt e-mailben a világ másik végéről, segített, jó fej.

    Az előző mobilom gyárilag tudta (OnePlus), nem volt rá szükségem. Most annyi év után az S8-cal nem működött a Pro kulcsa (499 Ft), írtam neki, hogy mi van, újra kell fizetnem? Elnézést kért, küldött egy új kulcsot ingyen.

    [ Szerkesztve ]

  • Trigo

    csendes tag

    válasz bigdady #18802 üzenetére

    áhhá értem
    hát ez így viszont egy jó kérdés. Gondolom eldöntötték és ennyi. :)

    (#18803) janosibaja: Azért kukáztam a Light Flowt anno asszem, mert sok memóriát használt. Bonyolult volt beállítani rajta mindent, de persze azért annyira nem. Nekem is a fizetős verzió volt meg. Most olvasgattam a hszeket a play storeban a proginál, és csak rossz véleményt látok szinte. Ebből gondolom, hogy valami nem ok már vele. De ha te azt mondod, még mindig működik rendesen, akkor akár tévedhettem is.
    Viszont tegnap elkezdtem belőni a Light Managert újra, és meglepően láttam, hogy egész jó kis újdonságok vannak már benne (vagyis régen tuti nem volt benne, hogy pl repülő üzemmódban szüneteltetni tudja a villogást).
    Na ennyit a LED beállításokról. :)

    (#18808) Mr.Silkó: ami nincs vaterán az nem létezik ;-) (ott keresek először mindig)

Új hozzászólás Aktív témák