Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duran

    tag

    Sziasztok,

    A helyzet az, hogy pár nappal ez előtt vettem egy ilyen csodát, és felmerült bennem a kérdés, mivel tudnám óvni a kijelzőt. Elvittem a helyi mobiloshoz a tescoba, ahol otthagytam, hogy pattintson már fel nekem egy egész kijelzős fóliát, de az eredmény siralmas.. rárakott egy műanyag, a szélein ragasztócsíkkal rögzített szart, ami konkrétan szerintem eláll a kijelzőtől, mégha minimális mértékben is, de ez elegendő ahhoz, hogy a telefon a szélein ne érzékeljen jól. Mindemellett hála az égnek még a kosz is alámegy a hangszóró és a gomb kivágásánál.. Tehát semmire való.. de legalább jó drága volt..

    Na most, hogy ne dobjak ki mégegyszer egy valag pénzt a semmire, gondoltam inkább rákérdek, hátha nálatok van valakinek jó tapasztalata valamilyen fajta fóliával..

    Sajnos a neten nem igazán találtam... mindegyikhez borzasztó negatív értékelések tartoznak, hogy felválnak oldalt 1 hét után, illetve silány anyagokból készülnek...

    A telefont marha jó lenne vízbe is tenni, ha már tudja, így ha esetleg lenne olyan, ami érzéketlen erre is, az maga lenne a mennyország. :-)) köszi előre is

    Ha minden kötél szakad használom fólia nélkül, csak én meg elég kukacos vagyok és szeretek minden cuccomra nagyon vigyázni... :U

    Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

Új hozzászólás Aktív témák