Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz alcapone386 #39177 üzenetére

    Én is XEH -n vagyok (ezzel vettem a készüléket újonnan) és nem tapasztaltam ilyen mértékűt. Azt viszont korábban igen, hogy amíg 4G is engedélyezve volt, addig rosszabb volt az üzemidőm. Amióta Aut.3G/2G -re van állítva (bő 1 éve..), azóta sokkal stabilabb, és erőlködés nélkül van 5,5 - 6ó SoT/nap, vagy ugyan ennyi 2 nap alatt, teljesítmény módban. Így -a nap végére- mard kb ~11-16% az akkuban. Van, napi átlag ~2ó10p körüli beszélgetés, ~35 perc bluetooth. A mobilNET, és helyzetmegahtározás állandóan bekapcsolva, de egyik sincs használva napi 15 percnél többet (valamilyen applikációval, ami éppen ezek közül igényel valamit, és éppen nincs WiFi lehetőség). Ehhez jön valamivel több, mint 5ó WiFi (ennyit van bekapcsolva, és a csatlakozási pontokkal is fullos a jelszint). Napközben (~12ó időtartam) 90%-ban olyan helyen tartózkodom, ahol fullos a térerő, és a maradék ~10% pedig, ~2-es körüli. A maradék időben (legtöbbet otthon) 3-as a térerő. Éjjelre mindent lekapcsolok, és lehalkítva várja a reggelt a készülék (~22:00 →05:40 -ig). Nem pofakönyvezek, nincs 3D game, és insta sem, csak böngészés, emillek, fórumozás, és egy kis youtube videók.
    Ezek mind befolyásolják a végeredményt. Itthon egy éjjel, 3-as térerőn 5-7% -ot merül reggelre, de apósoméknál (non-stop fullos a térerő) 2% -ot (!) ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák