Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kofka04

    tag

    Ha már a hajlított kijelzőnél vagyunk, volt nekem nem olyan régen egy LG G Flex 2-m. Annak volt igazán buli a kijelzője, meg úgy a telefon kinézete, mert görbe volt :) Az volt az érdekes, hogy azt megszokva, egy normál, egyenes telefon sokkal domborúbbnak tűnt, mint amilyen homorú a Flex2 volt valójában :) Amikor egy normál telefon a kezembe került, egyszerűen nem fogta fel az agyam, hogy az nem görbe. Nézegettem, forgatgattam, de nem akarta az agyam feldolgozni a vizuális adatot megfelelően. Az S7 edge-nél azért nem ilyen súlyos a helyzet. Abszolút elenyésző, hogy le van kerekítve. Persze itt mindig látom, hogy valami nem stimmel a széleknél, a Flex2-nél meg ha megszoktam, akkor egyenesnek láttam használat közben. Az S7 edge-nél igazából a méret miatt nagyon jó, hogy le van kerekítve. Sokkal keskenyebb a teló. Stabilabban lehet fogni. Kb. olyan széles, mint egy 5-5.2 colos teló, aminek én kifejezetten örülök, mert erre vágytam, hogy egy emberi méretű készülékem legyen ismét, mert előtte kicsit megvadultam és egy 6.5 colos Xiaomi Mi Max-ot használtam. Egy rövid ideig buli volt, de utána csak a nyűg volt vele. Miközben sétálva pötyögtem az utcán, jött egy szél és csak úgy billegtette a kezembe. Ha az leesik, szintét reped az egész, a nagy méret miatt. A lényeg, hogy ennél jobb telót, mint az S7 edge, nem is választhattam volna. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Méret, anyaghasználat, aksi, kijelző, kamera, szoftver, hardver, mind csúcskategória és nem csak papíron. Ráadásul csak egyetlen színben tudtam elképzelni magamnak (ezüst). Egy edzőtársamtól sikerült is megvennem 3 hónaposan. Újonnan már nem is nagyon lehet ilyet venni. Persze borsos felárért gsm üzletek be tudják szerezni. A lényeg, hogy imádom és semmi féle tokkal nem takarom el, mert érezni akarom, ha megfogom :) Sose ejtettem le telefont, ezt se fogom :)

Új hozzászólás Aktív témák