Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazanka

    őstag

    válasz slloyd #4645 üzenetére

    Az Omniáról csak annyit, hogy akkor az volt a csúcs.Karcagról felmentem Pestre megvenni.Az öröm nem tartott sokáig,akkoriban még nem igen tudtuk mit kell nézni egy telefonon,Kezdődött a térerővel,egy osztásnál nem volt több csak néha néha,de sokszor még egy sem,sokat mondták a haverjaim hogy hiába hívnak nem vagyok elérhető.Visszavittem,hetekig űltek rajta egyszer csak telefonáltak hogy mehetek érte mert megcsinálták.Kipróbáltuk,nem volt jobb, nem hoztam el.Egy hónap múlva,újra Pest ,akkor sem volt jó de elhoztam,Búcsúzóúl azt mondta a pali hogy le van plombázva a csavar viasszal,ha megsérül ugrik a garancia.Mondtam neki hogy kíváncsi vagyok,mutassa meg.Erra azt mondta hogy Ő nem tudja de a szerelő meg nincs itt.Mondtam neki hogy megvárom,hívja ide.Megérkezett a szerelő,levette a hátlapot és mondta hogy elnézést kér, de az egy másik telefon volt amit leplombázott mivel úgy gondolta hogy belenyúltak.Mikor hazavittem észrevettem hogy az akkumulátor nagyon keveset bír,még egy napot sem ,miovel úgy is mentem Pestre visszavittem ez már a negyedik pesti út volt.Bementem jól összevesztünk,mondtam hogy adja vissza a pénzem,persze nem adta.A haverommal voltunk,nem sok híjja volt a boltrendezésnek.A vége az lett hogy bementem a KERMI-be és leadtam a telefont.Kb egy hónap múlva postán visszakaptam a telefon árát.A második egy Sony ION telefon volt természetesen ez is hálózatproblémás,mivel teljesen más régióba szánták és itt átügyeskedték szinte mindíg piros X-et láttam.Visszavittem, egy két anyázás után visszaadta a pénzem.
    Ennyit a gsm-ről

Új hozzászólás Aktív témák