Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz sebgutkopf #33967 üzenetére

    Oké, nyilván kell egy kicsit védeni a telefont, de miért nem elég egy pin kód? Vagy valami feloldó minta? Én mondjuk tényleg nem használok semmilyen védelmet, mert szerintem felesleges. Aki ellopja a telefont, annak első dolga lesz kidobni a simet, és formázni a telefont. (Persze ha tudja, ha nem, akkor szétszedik alkatrésznek. Egy jó kijelző, kb. 100 euró a feketepiacon.) Aki meg esetleg megtalálja az elveszett telefont, és vissza szeretné adni, annak extra szopás a védelem. Én egyszer elhagytam az s6 edge-m, egy srác megtalálta, megnézte a híváslistát, és felhívta az első számot. (A feleségemét.) Megbeszéltünk egy találkozót, és vissza is adta. Én meg meghívtam egy kávéra. Az én telefonomon is vannak bizalmas adatok, de az csak nekem bizalmas. Pl. találkozóm lesz xy cég supervisor-ával. Ez olyan infó, ami csak nekem fontos. Vagy a repülőjáratok indulása, az elkövetkező 1 hónapra. Nekem fontos, de egy piti kis lakatos vendel szart se kezd vele. Szóval én nem zárom a telefont, mert nekem (!) jobb ez így, még akkor is, ha elvesztem. Ha esetleg valaki vissza akarja adni, akkor minek nehezítsem meg neki? Aki meg nem akarja visszaadni, az a kódokig el sem jut. (Jó pár ismerősöm dolgozik az éjszakában, alkatrészárban sokkal többet ér a telefon, nem szórakoznak kódokkal. Kocsiknál sokkal durvább a helyzet, ott az autó valós árának a kétszeresét is elkérik az alkatrészekért.)

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák