Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trespa

    tag

    Biztonság ide ,vagy oda . Lehet rosszul látom a dolgot ,de hülyeségnek tartom ,azt ,hogy Android 5.0.1. felrakása után nem tudod vissza állítani a rendszert. :(((
    Most az én S4-em Android - 4.3 Jelly Bean volt rajt első bekapcsoláskor ,majd aztán kérte a KitKat frissítést .
    Most Android 5.0.1. van rajt . ( angol ) :U
    Szerintem elvárható lenne ,hogy F.R. után megint Android - 4.3 Jelly Bean lenne alapból ,azért is mert ,ha KitKat vagy esetleg Loli nem lenne szimpi nem jönne be magánszemélyeknek ,akkor vissza lehetne állítani 4.3-ra . :O
    Most bemutatnak egy új rendszer megnézed a videót stb,vagy elmész a Media Markt-ba nyomkodni új rendszerű telefont ott úgy se tudod eldönteni milyen is ,milyen hibákkal kell együtt élned stb. :F :W
    Ebből a szempontból elég kötött sőt korlátozva a telefonod és együtt kell élned ilyen szarságokkal . :(
    Már bánom hogy 4.3 után frissítettem . A telefonom másból se áll ,csak "névjegyzék leállt" "camera nincs " bugok Android 5.0.1 alatt és csináltam én már mindent sok mindent kipróbáltam és ugyan az.
    Legalább KitKat alatt nem volt ilyen sose. :K :U

    Más: T-mobile kapja össze magát 9505-re kinyomják a frissitést 9506-ot meg váratják :F :Y Aláírom idő meg minden,de max fél nap vagy egy nap lenne. Á persze nem .. :W :W

    [ Szerkesztve ]

    LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

Új hozzászólás Aktív témák